Zühre’den 100 TL ve Altı Fiyatlara Sahip Olabileceğiniz Tunik Modelleri

Zühre’den 100 TL ve Altı Fiyatlara Sahip Olabileceğiniz Tunik Modelleri

Zühre 2020 Yaz Tunik Modelleri

Tesettür giyim markalarının sezon sonu indirimlerini bekleyenler için harika bir haberimiz var. Zühre‘nin ofis stilinden özel bir davete her ortama uyum sağlayacak tunik modelleri oldukça hesaplı fiyatlarıyla hem cep hem yüz güldürüyor. Fiyatlar cazip olunca bedenler de çabuk tükenebiliyor. Sezonda alma fırsatı bulamadıysanız istediğiniz parçayı şimdi almak acele edin. İşte Zühre 2020 yaz koleksiyonunun 100 TL ve altındaki fiyatlara sahip tuniklerinden birkaçı…

Zühre Turkuaz Gizli Düğme Detaylı Tunik - Zühre Kırmızı Yan Şifon Detaylı Tunik

Kırmızı Tunik – 79.20 TL
Turkuaz Tunik – 69.00 TL

Kırmızının Enerjisi, Turkuazın Dinginliği

Enerjiyi ve dinginliği aynı anda bünyesinde barındıran, spor ve şık bir görünümün anahtar parçası olan tunikler Zühre‘de. İster klasik bir pantolonla iş görünümü ister spor jean ile günlük stile uyarlayabileceğiniz turkuaz tunik; yumuşak dokusu, nefes alan kumaşı ve sadeliği ile büyülüyor. Rengiyle olduğu kadar fiyatıyla da cezbeden kırmızı tunik ise özel davetlerin kurtarıcısı oluyor.

Zühre Mavi Ön İşleme Detaylı Tunik - Zühre Gri Ön İşleme Detaylı Tunik

Mavi Tunik – 79.90 TL
Gri Tunik – 79.90 TL

Zamansız Ekoseler

Zühre 2020 koleksiyonunun yüksek konforlu yaz stilleri arasında ekoseler de yerini alıyor. Kimi zaman detaylarda kimi zaman da tek parçada karşımıza çıkan bu zamansız desenler, ekose tutkunlarının enerjisini yükseltirken düşen fiyatlarıyla da keyif veriyor.

Zühre Yan Şifon Detaylı Tunikler

Ekru Tunik – 79.20 TL
Ekru-Oranj Tunik – 79.90 TL

Ferah ve Şık Görünümler

Şifonun ferah ve şık görünümünü bir arada harmanlayan tasarımlar Zühre kadınının kült parçası olmaya devam ediyor. Detaylarda barındırdığı küçük sürprizlerle de kişiye özgü stilin temellerini yeniden şekillendiriyor.

Zühre Tunik Takım

Turkuaz Tunik Takım – 79.90 TL
Sarı Tunik Takım – 79.90 TL

Şifon Parçalarla Takıma Dönüşen Tunikler

Her kadının dolabının as parçası olan beyaz tunik; arkası uzun, önü kısa, baskı detaylı ve süveter görünümlü şifon parçayla takım haline dönüşüyor. Zühre iki parçayı ayrı ayrı kombinleme fırsatı sunan bu tasarımlarıyla beğeni topluyor.

Zühre Tunik

Oranj Tunik – 99.00 TL
Sarı Tunik – 99.00 TL

Işıltısı Yüksek, Fiyatları Düşük

Form ve siluetleriyle sokak modasına yön veren tunikler, ince işçiliği zarif tavırla buluşturuyor. Yaz renkleriyle ışıltısı yükselen ama sezon sonu itibariyle fiyatları düşen bu tasarımlara tükenmeden sahip olmak için acele edin.

Yorumlar

“Zühre’den 100 TL ve Altı Fiyatlara Sahip Olabileceğiniz Tunik Modelleri” için bir cevap

  1. Serra Park dedi ki:

    Tesettür mü bu Allah aşkına palyaço yaptınız kızlarımızı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir