Zühre Pardesü 2013 İlkbahar Yaz Lookbook

Zühre Pardesü 2013 İlkbahar Yaz Lookbook

Zühre Pardesü 2013 İlkbahar Yaz Lookbook 14

Zühre 2013 pardesü modelleri sezonun canlılığını ve havasını tam anlamıyla yakalamış diyebiliriz. Tesettürlü bayanların dış giyimde çoğunlukla kullanmayı tercih ettikleri pardesü ve kaplar özellikle yaz aylarında büyük önem kazanır, sıcak yaz günlerini rahat bir şekilde geçirmek için tercih ettiğiniz kıyafetlerin, pardesü, kap veya tuniklerin ince, yazlık ve rahat kumaşlardan olması size daha rahat bir kullanım sağlayacaktır.

Zühre Pardesü 2013 İlkbahar Yaz Lookbook 13

Yaz demek canlılık demek, enerji demek, mutluluk demek… Yaz aylarının bu enerjisini kıyafetlerimize, ruh halimize ve hatta evimizin, bahçemizin dekorasyonuna yansıtmak kişisel mutluluğumuz adına çok önemlidir. Zühre‘de 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu‘nda bu enerjisini tam anlamıyla modellerine yansıtmayı başarmış.

Zühre Pardesü 2013 İlkbahar Yaz Lookbook 4

Özellikle günlük kullanım için birbirinden güzel model ve renklere sahip pardesü modelleriyle dikkat çeken Zühre 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, özel gün ve gecelerde de tercih edebileceğiniz modellerle tesettürlü hanımların ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap veriyor.

Zühre Pardesü 2013 İlkbahar Yaz Lookbook 12

Daha önce Zühre‘nin yeni koleksiyonundan ilk kareleri paylaşmış ve koleksiyonunun bu yaza damgasını vurabileceğinden bahsetmiştik. Koleksiyon artık tam anlamıyla gün yüzüne çıktı ve satış noktalarındaki yerini aldı. Bizde Zühre‘nin tüm modellerini sizler için inceledik, işte Zühre 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu‘ndan göze çarpan detaylar.

Zühre Pardesü 2013 İlkbahar Yaz Lookbook 2

Zühre Pardesü 2013 İlkbahar Yaz Lookbook 6

Sezonun Trend Renkleri Mint, Fuşya ve Pudra Pembesi

Bu sezon dünya moda otoriterlerinin de kabul ettiği gibi yazın favori rengi mint yeşili… Aksesuarlardan, ayakkabı ve çantalara, elbiselere, eteklere, gömlek ve bluzlere hatta saatlere kadar bir çok kıyafet modelinde mint renklerini görebiliyoruz. Zühre’de bir çok tesettür giyim markası gibi bu trendi koleksiyonuna taşımış ve mint yeşili ile birbirinden güzel modeller tasarlamış. Bunun yanında yazın sıkça kullanılan canlı renklerinden fuşya ve açık renklerin kraliçesi pudra pembeside 2013 pardesü modellerinde gözümüze çarpan detaylar olarak duruyor.

Zühre Pardesü 2013 İlkbahar Yaz Lookbook 7

Zühre Pardesü 2013 İlkbahar Yaz Lookbook 5

Jean Rahatlığından Vazgeçmeyin

Özellikle tesettürlü bayanların günlük kullanımda tercih ettikleri ve modası geçmeyen jean kumaşlar bu sezon ki Zühre pardesü koleksiyonunda da yerini almış. İnce jean kumaşlar sıcak yaz günlerinde vazgeçilmez kurtarıcılarımızdan olabilir.

Zühre Pardesü 2013 İlkbahar Yaz Lookbook 8

Zühre Pardesü 2013 İlkbahar Yaz Lookbook 11

Beyaz ve Siyah’la Zıtlık Uyumu

Hangi sezon olursa olsun, trendler ne olursa olsun giyim markalarının vazgeçemeyecekleri renkler arasındadır siyah ve beyaz… Özellikle bu yaz sezonunun denenmesi gereken trendlerinden biri olarak da belirtiğimiz siyah ve beyazla zıtlık uyumu Zühre‘nin pardesü modellerinde de yerini almış.

Zühre Pardesü 2013 İlkbahar Yaz Lookbook 1

Lacivert, Krem ve Yeşil Kaçınılmaz

Özellikle bahar ve yaz sezonlarında vitrinlerdeki yerini alan krem renkli modeller Zühre’nin de tasarımlarına hayat vermiş. Bunun yanında lacivert ve yeşil pardesü modelleri de rahatlık ve şıklıktan taviz vermeyen tesettürlü bayanların oldukça beğenisini kazanacak gibi duruyor.

Zühre Pardesü 2013 İlkbahar Yaz Lookbook 10

Zühre Pardesü 2013 İlkbahar Yaz Lookbook 3

Tesettür giyimin öncü markası Zühre’nin 2013 İlkbahar Yaz koleksiyonuyla bu sezonda mağazalarda, butiklerde veya online alışveriş sitelerinde sıkça karşılaşacağınızdan eminiz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir