Zühre Giyim 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Zühre Giyim 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Zühre Giyim 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Zühre Giyim, özgür ruhlu kadınlar için renkler ve desenlerin kusursuz birlikteliğine imza attığı yepyeni koleksiyonu ile zamansız şıklığın kapılarını aralıyor. Zühre İlkbahar/Yaz 2018 Koleksiyonu ile bu sezon daha spor, daha renkli ve heyecanlı…

Sezon modellerini keşfetmek için mercek altına aldığımız koleksiyon, şıklık iddiasını tüm gün sürdürecek ve rahatlığı ön plana çıkaracak detayların hayat bulduğu tasarımlarla tanışmaya davet ediyor. Zarafetin dozunu yükseltecek küçük detaylar, dökümlü kumaşlar ve pastel tonlarla buluşan modern tasarımlar, minimal kesim ve çiçek desenler ile kombinlerinizi tamamlayacak şık aksesuarların yer aldığı dopdolu bir Zühre Giyim 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonunu görmek için hazır mısınız? İşte Zühre’nin yeni sezon tesettür giyim modellerinden radarımıza takılanlar…

Zühre Giyim 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Zühre’de Doğal Dokularla Işıltılı Stiller

Natürel renkler, sezon trendlerine yön veren detaylar, günün her anına eşlik eden özgün formlar Zühre 2018 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunda karşımıza çıkıyor. Dinamik kesimlerle hayat bulan göz alıcı ışıltılı detayların doğal dokudaki kumaşlarla uyumu dikkatlerden kaçmıyor. Sokak stilinin parlayan tavrı olacak tasarımlar yaz boyu konforlu şıklık iddiasını sürdürüyor.

Zühre Giyim 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Tatlı Bahar Meltemine Eşlik Eden Tasarımlar

Mevsim geçişlerinin kurtarıcı parçaları tatlı bahar meltemine eşlik etmek için Zühre Giyim yeni sezon koleksiyonunda yerini alıyor. Gömlek ve tuniklerle kombinleyeceğiniz uzun hırkalar serin bahar akşamlarına ayak uyduruyor.

Zühre Giyim 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Zühre Kadını Bu Yaz Mavi Beyaz

2018 yazında farkını bir kere daha ortaya koyan marin stili, en yeni yorumlarıyla Zühre Giyime demir atıyor. Bir başka deyişle markanın yeni koleksiyonuna kıyılardan masmavi bir huzur vuruyor. Mavinin bin bir tonu bir de masumiyetin sembolü beyazla buluşunca Zühre kadını bu yaz rengini belirliyor.

Zühre Giyim 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Baharı Yaşatacak Küçük ve Güçlü Detaylar

Şıklığı ve rahatlığı birlikte sunan Zühre kaplar çiçek açan modelleri ve doğadan ilham alan renkleri ile bu yaz enerjinizi yükseltiyor. Baharı doyasıya yaşatacak küçük ama bir o kadar da güçlü detaylar modern formlarla bir araya gelerek tesettürlü gençleri etkisi altına alıyor.

Zühre Giyim 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Zühre Giyimin Lüksü Hissettiren Çarpıcı Parçaları

Zühre Giyimde çarpıcı detayların lüksü hissettiren tavırları kendine bir kez daha hayran bırakıyor. Şıklıkta zirveye oynayan kolyeli, taşlı, broşlu parçalar özel davetlerde romantik tavırları ile stilinizi nirvanaya taşıyor.

Bu yaz tesettür kombinler de Zühre 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonundaki desenlerin ve tasarımların dayanılmaz etkisi altında kalacak gibi görünüyor.

Zühre 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Yorumlar

“Zühre Giyim 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu” için 2 cevap

  1. İsim dedi ki:

    Fıyat nasıl olmaz bı kap begendık tovbe bı fıyat alamadık

  2. admin dedi ki:

    Sitemizden Zühre ürünlerinin satışı yapılmamaktadır. Bu sebeple fiyat veremiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir