Zerafetin Sırrı Laffan Jewellery’de Saklı

Zerafetin Sırrı Laffan Jewellery’de Saklı

Laffan Jewellery 2017 Mücevher Modelleri

Zarif görünümün peşinde olanlar, özel tasarımlarıyla farklılığı ve mücevherlerin hiç bitmeyen ışıltını sunan Laffan Jewellery ‘i tercih ediyor.

Sektörde edinmiş olduğu tecrübeyi, İstanbul’da pırlanta ve mücevherin kalbinin attığı yer Nuruosmaniye mağazasıyla tüm Türkiye’ye sunan Laffan Jewellery zerafetin peşinde olan kadınların sırrı.

Laffan Jewellery 2017 Mücevher Modelleri

Yeni nesil, high jewellery tasarımlarıyla alışılmış çizgilere meydan okuyan Laffan Jewellery mücevherlerinin; öncelikle hayatınıza anlam katan anlar, ardından da değerli birer miras olarak farklılaşıyor. Usta ellerde kişiye özel olarak hazırlanan bu değerli tasarımlara her baktığınızda en özel anlarınıza geri dönecek ve hiç kaybolmayan göz alıcı ışıltısıyla sonsuza kadar en özel miras olarak yaşatacaksınız.

Laffan Jewellery 2017 Mücevher Modelleri

Laffan Jewellery ile Güzellikte Yükseliş

Güzellikte lüksün tanımı Laffan Jewellery ile yeniden şekilleniyor… Kendine güvenen ve kalbinin sesine kulak veren kadınlar için geleneksel motiflerden esinlenerek yeni nesil, zarif ve şık tasarımlar sunan Laffan Jewellery güzellik basamaklarını hızla çıkmanızı sağlayacak göz alıcı ışıltısı ve zarif tasarımlarıyla yükselişin anahtarı oluyor.

Laffan Jewellery 2017 Mücevher Modelleri

Laffan Jewellery ‘nin uzun yıllardır edindiği tecrübeye göre yeni nesil mücevher alışkanlıklarında çoğu kadın sıradan taşları kullanmayı çekici bulmuyor. Güzellik ve zarif görünümler için Laffan Jewellery ‘nin tavsiyesi sade ancak ışıltısıyla baş döndüren ve el işçiliği ile üretilen mücevherlere yönelmek.

En doğru mücevher seçimi yapmak için size en uygun olan tasarımı stilinizi baz alarak keşfedin…

LAFFAN Jewellery 2017 Mücevher Modelleri

Lüks & Cesur

Değerli taşlar yeniden zirveye tırmanıyor ve özel davetlerdeki göz alıcı siluetlere eşlik ediyor. Azla yetinmeyen, cesur ve lüks mücevherleri denemekten çekinmeyen bir tarzınız varsa ya da ışıltılı davet elbisesi stilinizi tamamlamaya yetiyorsa takı seçimlerinizde Laffan Jewellery ‘nin görkemli mücevherlerine yer verin.

LAFFAN Jewellery 2017 Mücevher Modelleri

Modern & Naif

Maskülen görünümlerden ve güçlü siluetlerden hoşlanan kadınların mücevher seçimi LAFFAN koleksiyonunda yer alan yüzüklerden yana oluyor. Keskin bir çizgisi olmayan bu yüzükler gündüzden geceye farklılaşan kıyafetlerinize şık bir uyum sağlayacak.

LAFFAN Jewellery 2017 Mücevher Modelleri

Parlak & Güçlü

Unutulmaz bir görünüm oluşturmanın iki yolu var: Kıyafetlerinizde doğru parçaları bir araya getirmek ve ilk görüşte dikkat çeken mücevherlerle ardınızda iz bırakmak.

İlk seçenek tamamen sizin inisiyatifinize bağlı ancak ikinci seçenekteki anahtar nota Laffan Jewellery pırlanta kolye ve küpe setlerinden geçiyor… Pırlantanın farklı bir parlaklığa ve hisse sahip olması onu güçlü ve vazgeçilmez kılıyor.

LAFFAN ‘ın tüm özel tasarım mücevherleriyle ilgili detaylı bilgilere 0 (212) 522 64 22 / 23 nolu telefondan, www.laffan.com.tr ‘den, Facebook (Laffan Jewellery), Twitter (@laffanjewellery) ve Instagram (@laffanjewellery) hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Laffan Jewellery 2017 Mücevher Modelleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir