Zehra Hotels & Villas, Fethiye’de Tatilin Tercih Sebebi!

Zehra Hotels & Villas, Fethiye’de Tatilin Tercih Sebebi!

Zehra Kulem Beach

Türkiye’nin en ünlü tatil cennetlerinden biri olan Fethiye‘de konumlanmış Zehra Grup Otelleri, bu bölgeden bulunan muhafazakar konseptli tesislerin başında geliyor. Zehra Tatil Köyü, Zehra Otel ve Zehra Villas Otel olarak.3 farklı konseptte hizmet sunan Zehra Group, ayrıca Fethiye’nin en gösterişli koylarından birinde de “Kadınlar Özel Plaj” hizmeti veriyor.

Zehra Kulem Beach

Fethiye’de Kadınlara Özel Plaj

Etrafı tamamen kapalı yani tam korunaklı plaj, kum ve sığ bir denizden oluşuyor. Etrafı çam ormanları ile kaplı koyda Bay – Bayan ve Aile plajları mevcut. Plajda hizmet veren bir restoran olmasının yanında piknik yapabileceğiniz bölümlerde bulunuyor. İsteyenler denize sıfır konumda bungalovlar kiralayarak mahremiyeti daha da arttırabiliyor.

Zehra Hotel Fethiye

Bilgi için; (0252) 424 01 94

Zehra Hotel

Fethiye Ölüdeniz bölgesinde bulunan Zehra Hotel, 4 yıldız standardında hizmet sunuyor. Bölgenin en çok tercih edilen muhafazakar otellerinden olan Zehra, meşhur Babadağ’ın eteklerinde bulunuyor.

Zehra Tatil Koyu

Otelde Bay-Bayan ayrı havuz, hamam ve sauna hizmeti de bulunuyor. Tamamen Helal Tatil konseptine sahip otelde her şey dahil şeklinde konaklama yapabilirsiniz. Otel ayrıca düzenlediği çeşitli etkinliklerle de tatilinizi daha keyifli hale getiriyor Tekne Turları, Safari Gezintisi, Saklı Kent Turu oteldeki farklı etkinliklerden bazıları…

Zehra Tatil Köyü

Zehra Tatil Köyü

Geleneksel ve otantik mimarinin birlikte kullanıldığı evlerde keyifli bir tatil ve Fethiye’nin eşsiz doğal güzelliğini sunan Zehra Tatil Köyü, bay ve bayanlar için tasarlanmış Aqua parkı, yüzme havuzları ve keyifli ortamı ile keyifli bir tatili ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor.

Zehra Tatil Köyü

Bilgi için; (0252) 424 01 94

Palmiye ve meyve ağaçlarıyla kaplı bahçesinde huzur bulabileceğiniz, havuz ve aqua parkıyla serinleyebileceğiniz tesiste çocuk oyun alanlarının yanı sıra yetişkinler içinde gösteriler sergileniyor.

Zehra Villas Fethiye

Bilgi için; (0252) 424 01 94

Zehra Villas

Fethiye Ölüdeniz’de tamamı korunaklı 25 villa ile sizde ailecek tam izolasyonlu tatil planlayabilirsiniz. Farklı yerlerde konumlanmış ve farklı kişi sayılarına göre tercih edebileceğiniz villalarda lüks ve korunaklı tatilinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Zehra Villas Fethiye

Yorumlar

“Zehra Hotels & Villas, Fethiye’de Tatilin Tercih Sebebi!” için 2 cevap

  1. Türkan dedi ki:

    Biraz bilgi alabilir miyim ?

  2. admin dedi ki:

    Konu içindeki linklerden bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir