Zayıf Hanımlar Nasıl Giyinmeli?

Zayıf Hanımlar Nasıl Giyinmeli?

Çoğu hanım fazla kilolarından şikayetçi. Kıyafet bulmakta, kombin yapmakta zorlandıkları yazan, birçok mail alıyoruz. Bunun tam tersine çok zayıf hanımlar, ne giysek çöp gibi duruyoruz diyorlar. Anlayacağınız çok zayıf olmakta kıyafetlerin iyi durucağı anlamına geliyor. Peki zayıflar nasıl giyinmeli? Merak ediyor musunuz. O zaman çok önemli stil ipuçlarımıza kulak verin.

Zayıf Hanımlara Enine Çizgili Kıyafetler

Enine çizgiler

Çizgili kıyafetler her zaman stil takipçileri için çok önemli. Boyuna çizgiler, sizi her zaman uzun ve daha zayıf göstereceği gibi, bunun tam tersine enine çizgiler de sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir. Enine çizgili bir kıyafeti zayıf hanımlara önerirken, kilolu hanımların da asla giymeyeceği kıyafetlerin başında geliyor unutmayın.

Zayıf Hanımlar Kat Kat Giyinmeli

Kat kat giyinin

Bazı sezonlar bu trend özellikle herkesin gündeminde oluyor. Zayıf hanımlara kat kat giyinmeyi sadece trend olduğu zamanlarda değil, kombinlerinin çoğunda uygulamalarını öneriyoruz. Gömlek, hırka ikilisinde büyük bir kolye, uzun tunik pantolon ikilisinde bir ceket tercih edeceğiniz kombinlerden. Kat kat giyinmek zayıf hanımları olduğundan daha kilolu gösterecektir aklınızda bulunsun.

Zayıf Hanımlar Renkli Giyinmeli

Renklerin gücü

Renkler konusu hem kilolu hanımlar, hanım zayıf hanımlar için çok önemli. Kilolarından rahatsız olan tüm kadınlar genellikle koyu renklere yönelir. Bu yüzden zayıf hanımlara asla koyu renkleri önermiyoruz. Canlı ve enerjik renkler zayıf hanımların öncelikli tercih edeceği renklerden. Ayrıca parlak tonlar ve pastel tonlar her zaman gündeminizde olsun.

Zayıf Hanımların Topuklu Ayakkabı Kullanması

Topuklulara dikkat

Topuklu ayakkabılar tüm kadınların arzu nesnesi. Çoğu zaman giyemesek bile hepimizin dolabında en az iki üç çift muhakkak topuklu ayakkabı vardır. Peki topuklu ayakkabılar stilinize nasıl etki eder biliyor musunuz? Topuklu giyen hanımlar her zaman daha uzun ve zayıf görünür. Bu yüzden eğer çok zayıf hanımlar topuklu giymek istiyorsa, uzun etek ve elbiseleri seçerek ayakkabılarını kamufle etme yoluna gitmelidirler.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir