Zarif Adımların Temsilcisi Balerin Babetler

Zarif Adımların Temsilcisi Balerin Babetler

Balerin Babet Modelleri

Zarif adımların merkezinde bu sezon balerin babetler var. Geçtiğimiz dönemde yükselişine başlayan balerin babetler, kısa zamanda zirveye ulaşarak trend alarmı verdi.

Kadınların kalbini çalan tasarımlar adeta tutku haline dönüştü. Bu büyük aşkta en büyük etkense hem rahat hem şık bir o kadar da tarz olmaları.

Balerin Babet Modelleri

İki Kurdeleyle Gece Gündüz Şıklık

Balerin babetlerin öne çıkan yanı iki farklı kurdeleyle tasarlanması. Tabii ki sırrı sadece kurdeleden gelmiyor. Bu kadar trend olmasında zarif ve modern görüntüsü de yer alıyor. İster etekle ister elbiseyle ne giyerseniz giyin altında bir balerin babet daimi şıklık katacaktır. Gündüzden geceye her ana uyum sağlayan tasarımların bu kadar sevilmesinden de şüphe edilmemesi gerek.

Sezonun bu trendini koleksiyonunda genişçe kullanan dünya markası Miu Miu, önü durdurulamayacak bir akımı başlattı. Bunu da Zara başta olmak üzere birçok global marka takip etti. Hemen hemen her mağazada bir benzerine rastlayacağınız balerin babetler, sizlere de göz kırpacaktır.

Balerin Babet Modelleri

Modern Tasarımlar

Nude, pudra gibi tonlarla beraber kışa uygun tasarlanan vazgeçilmez siyah ve camel tonları hakimiyet kuruyor. Sokak modasına büyük bir zevkle entegre olan balerin babetler, “takıntı” derecesinde bir bağımlılık oluşturuyor. Giydiğiniz her parçayı anında modern bir havaya sokacak tasarımları, güçlü stili için keşfetmelisiniz.

Balerin Babet Modelleri

Balerin Babetlerin Kış Görünümleri

Yaz sezonunda yükselişine başlayan balerin babetler kış sezonunda zirveye oturacak. Serin havalar için tasarlanan yeni sezon babetler, 2016/17’nin Sonbahar – Kışında da kalbinizi çalacak. Bu zarif ayakkabılar çoğu zaman deriyle buluşarak mevsime uyarlanıyor. Kimi zaman da içi sıcacık yünlerle kaplanıyor.

Balerin Babet Modelleri

Sadeliğine sezonun metal aksesuarları da eklenen balerin babetler, gün geçtikçe şekil değiştiriyor. Sezonun bu süper kahramanının birçok model ve renkleri dolaplarda fazlasıyla yerini alacak gibi gözüküyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir