Zarafetiyle Büyüleyen 5 Yaz Daveti Elbisesi

Zarafetiyle Büyüleyen 5 Yaz Daveti Elbisesi

Yaz Davetleri İçin Abiye Elbiseler

Hem markalardan hem de it-girl’lerin seçimlerinden derlediğimiz “zarafetiyle büyülen 5 yaz daveti elbisesi” ile karşınızdayız! Şimdiden söyleyelim ki, listemizde yer alan uçuşan şifonların ve ferah renk tonlarının büyüsüne kapılacaksınız. İşte, birkaç tüyo ve birkaç öneriyle ulaşılabilir davet elbiseleri…

Gönül Kolat Pembe Abiye Elbise

2019 Yazında Pembe Tesiri

2019 yazında kırmızı halılarda bile yaş ayrımı yapmayan “pembe” akımına şahit olduk. Bir masal kahramanını andıran bu görünümlerden birine de Şüheda Türkoğlu‘nun paylaşımında da rastlıyoruz. Gönül Kolat tasarımı elbisesiyle zarif bir görünüm yakalayan fenomen isim, yeni sezonda takipçilerine ilham oluyor. Unutmadan söyleyelim ki, hem bu sezon hem de gelecek dönemlerde balon tül kollar çok ama çok moda.

Gamze Özkul Abiye Elbise

  • Pembe Abiye Elbise – Gamze Özkul: Satın Al
  • Mavi Abiye Elbise  – Gamze Özkul: Satın Al

Yaz Renklerinde Uçuşan Şifon Etkisi

Yaz davetlerinin romantik tavrı hiçbir zaman eskimiyor. Bu görünümlerin baş rolünde de pembe ve mavinin tonları oynuyor. Alışveriş sitemizde de Gamze Özkul abiye koleksiyonunda zarafetiyle büyüleyen benzer elbiseler yer alıyor.

Tuay Official Abiye Elbise

Uçuşan şifonun etkisiyle havalı bir stil yakalayan tasarımlar, ferah görünümleriyle akşam güneşini selamlıyor. Zaman zaman mavinin su yeşiline, pembenin somona dönüştüğü tasarımlarda değişmeyen tek şey zarafet… Bu görünümlerden biri de Aleyna Atalar‘ın Tuay marka elbisesi

Seçil Store Kum Rengi Pelerinli Abiye Elbise

Nötr Renklerle İkonik Pelerin

Zarafetiyle büyüleyen yaz daveti elbiselerine pelerinler konuk oluyor. Nötr renkleriyle olabildiğince sadeliğe vurgu yapan abiyeler, omuzlarından dökülen pelerinleri ve uzayan kuyruklarıyla sizi kraliyet ailesi havasına sokmaya hazır. Tiara ve Seçil Store‘da benzer görünümlere şahit olacaksınız.

Mercan Abiye Elbise

  • Balık Abiye Elbise – Zehrace: Satın Al
  • Taş İşlemeli Elbise – Nihan Peker: Satın Al

Sezonun İddialı İsmi: Mercan

2019 yazının rengi living coral, yani canlı mercan, aydınlığını geceye taşıyor. Davet elbiselerine iddiasıyla birlikte geçiş yapan tasarımlar, neredeyse her ten rengine uyum sağlıyor. Pembenin romantikliğinden, mavinin sadeliğinden sıkılanlar için en iyi seçenek hiç şüphesiz mercan. Seçil Store’un koleksiyonunda uçuşan şifonlarla tasarlanan mercan elbise, alış veriş sitemizde yer alan Zehrace ve Nihan Peker imzalı davet elbisesi bu şıklığı yaşatacak parçalardan sadece bir kaçı.

Birgül Bektaş Butik Tulum

Şifonlarla Bütünleşen Tulum

Yeni sezonda tesettürlü kadının davet elbiselerine, yeni bir isim olarak kaydedilen tulumlarla tanıştınız mı? Geceye şifon detaylarla eşlik eden parçalar, bu sayede bir anlamda elbiseye dönüşüyor. Sadeliği dozunda yaşamak isteyenler, abartılı bir görünüme sahne olmadan şık gözükmek isteyenler için tulumlar harika bir seçenek. Tuay Karaca, Nove Koleksiyon, Kayra ve Birgül Bektaş Butik gibi markalarda şifonlu tuniklere ulaşarak davetlere ikonik bir havayla katılabilirsiniz.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir