Ağustos Ayına Özel 7 Tunik Modeli

Ağustos Ayına Özel 7 Tunik Modeli

Touche Sarı-Beyaz Tunik

Yazın en sıcak günlerinin yaşandığı ağustos ayına, özel 7 tunik modeli merceğimiz altında. Tropikal iklimlerin bitki örtüsünden ilhamla tesettür kombinlere pozitif etki bırakacak baş rol oyuncularımız, en az bir rüzgar kadar özgür.

İnce Dokulu Koyu Renkli Tunikle Yazı Yaşayın

Kavurucu sıcaklarda kat kat giymenin zorluğunu yaşamayın. Açık renkler kendine çekiyor olsa da birçoğu incecik kumaşları nedeniyle iç gösteriyor.

Elif Eser Lacivert Tunik

Bu nedenle de ya içine ya üzerine mutlaka bir parça daha giymek gerekiyor. Hal böyle olunca yine yazı yansıtan ama koyu renklerle tasarlanan gömlek tunikler imdada yetişiyor. Mavinin, pembenin ya da yeşilin en koyu tonlarından seçeceğiniz tuniğinizi, açık renklerle kombinleyerek konforu yansıtın. Elif Eser tasarımı saks mavisi tunik de bu önerimize uyan bir seçenek.

Hooopstore Turuncu Çiçekli Maksi Boy Tunik

Çiçekli Maksi Boy Tunikle Neşeli Günler

Ağustos ayı, yazın en sıcak yaşandığı günler şüphesiz. Hal böyle olunca şık olmak kadar serin kalmak da önemli. Tesettürlü kadınlar için ayrı bir önem taşıyan bu durumda, imdada yetişen bir diğer seçenek, çiçekli maksi boy tunikler. Desenli kumaşları sayesinde iç belli etmeyen, uzun boyları sayesinde dış giyim ihtiyacı bırakmayan bu parçalar mutlaka dolaplarda olması gerekenlerden. Dilerseniz, Hoop Store‘dan rengarenk çiçekli maksi boy tuniklere cep yakmayan fiyatlarıyla göz atabilirsiniz.

Qaral Lacivert Desenli Gömlek

Oversize Tuniklerle Desen Coşkusu

2019 koleksiyonlarında tesettürlü kadının günlük hayatında sıkça yer bulan biri ikili var. Bol pantolon ve bol tunikler… Sıcak ağustos günlerine ferah bir çare olarak karşımıza çıkan bu eküride ortak nokta “bolluk”. Tuniklerde ise sezonun birbirinden harika geometrik desenleri karşımıza çıkıyor. Son olarak Sena Sever‘in de tatil kombininde yer Qaral marka gömleği, siz de seçeneklerinize katabilirsiniz.

Rukayyel Çiçekli Tunik

Ara Boy Tuniklerle Havalı Stiller

Ağustos ayına özel tuniklerde başı çeken çiçekli gömlekler, ara boylarıyla etek ve elbiselerle yakın arkadaş oluyor. Eda Cömert‘in etekle tercih ettiği Rukayyel tasarımı ara boy tunik de buna bir örnek. İster şehir koşturmacasında ister tatil beldelerinde, eteklerle ya da elbiselerle tercih ederek önü açık şekilde de kullanabileceğiniz tunikler, dolaplara girmeyi hak ediyor.

Özsarıçam Çizgili Poplin Gömlek

Çizgili Gömleklerin Romantik Tavrı

Yeni sezonda çizgileri hep cool tavırlarıyla görmeye alıştık. Şimdilerde kendileri biraz da olsa romantik akımdan etkilenmişe benziyor. Kol bağcıkları, etek ucundaki fırfırlarıyla iki tarzı bir arada yaşamaya kararlı olan çizgili gömlekler, ağustosa yakışır en sevimli parçalardan. Özsarıçam markasına ait yaz renkleriyle dolu çizgili gömlekler de bunlardan biri.

Zeynep Babuşcu Uzun Tunik

Tutti Frutti Renkleriyle Elbise – Tunikler

Maksi boylarıyla salınan tunikleri, yan yırtmaçları olmasa elbise sanabiliriz. Tesettürlü kadınlar için ayrı bir rahatlık sunan bu tasarımlar, özellikle yazın coşkusunu yansıtan tutti frutti renkleriyle karşımıza çıkınca çekim alanını genişletiyor. Zeynep Babuşçu tasarımı pembe ve mavi tonlarındaki maksi tunikler de şık ve konforlu görünümleriyle kendine çekenlerden bazıları.

Touche Çizgili Tunik

Organik Tuniklerle Kavurucu Sıcaklara Selam

Ağustos ayında yakıcı dokudaki kumaşlara yer yok. Keten, şile bezi ya da pamuklu dokulara sahip tunikler dolaplara girmeyi hak edenlerden. İster Touche Prive markasının organik tunikleriyle isterseniz de kavurucu sıcaklara özel yeni tasarımlar üreten Kevser Sarıoğlu‘nun gömleklerine sahip olun. Ne olursa olsun, organik tuniklerden biri size ait olsun.

Kevser Sarıoğlu Çizgili Gömlek Tunik

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir