Zanetti’nin Burkini Tasarımları Dünyada Büyük İlgi Gördü

Zanetti’nin Burkini Tasarımları Dünyada Büyük İlgi Gördü

Burkini’yi tasarlayan Aheda Zanetti, tasarımının dünya çapında beğeni toplamasıyla kısa sürede dilediği ünvana sahip olmayı başardı…

Burkini Tasarlarken Zanetti’nin Özen Gösterdiği Hususlar

Özgürlük: Spora ve tesettüre uygun olmasına dikkat etmiş. Sporcunun hareketlerini kısıtlamayan bir tasarım yapmış.

Kolaylık: Kolaylık basit bir kelime gibi gelebilir ama çok önemli. Zaman kaybetmeden bir hanımın kolayca iğnesiz, düğmesiz, kıyafeti giyip kolayca çıkarabilmesine özen gösterilmiş. Yıkanabilen ve çabuk kuruyan kumaştan yapılmış.

Rahatlık: Dizaynında rahatlık ve kumaş seçiminde kullanışlı olmasına önem gösterilmiş. Hafif ve hareketi engellemeyen bir kumaştan, tesettüre uygun ölçülerde bir kıyafet hazırlanmış. Burkini’nin kumaşı esnek, hava geçiren ve nemden koruyan özelliklere sahip.

Güven verici: Tesettürlü hanımların spor yapması dünyada da tartışmalı bir konu. Tesettürlü sporcuların spordaki becerilerinden çok kıyafetleri konuşuluyor. Bütün gözler spor yapan tesettürlü kadının üstünde olması sebebiyle kıyafeti çok önemli.

Yorumlar

“Zanetti’nin Burkini Tasarımları Dünyada Büyük İlgi Gördü” için bir cevap

  1. Neslihan sebik dedi ki:

    Merhabalar öncelikle sitenize bayıldım. Elinize emeginize saglık. Ben burkiniyi nerden temin edebilirim bunu öğrenmem mümkün mü acaba. İnternet değil de direkt almak istiyorum incelemek istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir