Zamansız Yol Arkadaşı: Altınbaş İnci Koleksiyonu

Zamansız Yol Arkadaşı: Altınbaş İnci Koleksiyonu

Altınbaş İnci Kolye ve Küpe

İstiridyenin yaşam mücadelesidir inci. Uzun ve zahmetli. Bu yüzden de değerlidir, nadirdir. En eski değerli taş olarak anılan inci, Latince’de Margarita olarak geçer ve “eşsiz” anlamına gelir. Doğru bir ifadedir bu. İnci organik yapısıyla tüm değerli taşlar arasında eşsizdir. İncinin doğal oluşumundan gelen güzelliği ve tarih boyunca gördüğü ilgi günümüzde de vazgeçilmez bir mücevher olmasını sağlar. Değerli ve nadir bulunan taşlar arasındaki inci, eşsiz yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Altınbaş İnci Küpe ve Kolye

Modern, güçlü ve zarif tasarımlara sahip koleksiyonları ile adından söz ettiren Altınbaş, incinin zarafetine adanmış bir koleksiyona imza atıyor. Altınbaş İnci Koleksiyonu, 14K altın ile bir araya getirdiği incileri, günlük stilin her anına uygun kılıyor. Organik yapısıyla değerli tüm taşlar arasındaki kusursuz yapısını koruyabilen inci, günlük stilin her anına adapte olabiliyor.

Altınbaş İnci Kolye

Jean, beyaz bir gömlek, basic bir tişört ile zarifliğin sınırlarını zorlayabileceğiniz inci koleksiyonundaki mücevherler modernliğin kapılarını da sizler için aralıyor. Spor, klasik ve modern stiller için de uygun olan inci koleksiyonu tasarımlarını ister özel gün ve gecelerde ister gündelik hayatınızda kullanabilirsiniz.

Altınbaş İnci Kolye-Yüzük-Küpe

Sevdikleri için manevi değeri yüksek bir hediye arayanların da sık sık tercih etiği inci tasarımları sayesinde sizler de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Anlamlı ve özel günlerinizde tercih edebileceğiniz inci koleksiyonundaki mücevherleri sevgililer günü, anneler günü, doğum günü ve evlilik yıldönümü gibi pek çok farklı özel günde hediye olarak sevdiklerinize verebilirsiniz.

Altınbaş 2021 İnci Küpe ve Kolye

Türk mücevherat sektörünün lider markası Altınbaş, zarif işçiliği ile değerli incileri her daim kadınların zamansız, zarif ve şık bir yol arkadaşı olarak konumlandırıyor. Altınbaş İnci Koleksiyonuna Altınbaş mağazaları ve online mağazada yeniden keşfedilmeyi bekliyor.

Altınbaş İnci Küpe ve Kolyeler

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir