Zaman ve Mekan Tanımayan 5 Süper Kombin

Zaman ve Mekan Tanımayan 5 Süper Kombin

2017 Yazlık Tesettür Kombinler

Toz Pembe Tunik – Satın Al

Zamansız güzelliğin sırrını konforlu şıklıkla yakalayın…

Gündüzden geceye, yazdan kışa, pazardan ofis şıklığına adapte olan parçalara dolaplarda hak ettiği yeri verin. Zaman mekan tanımayan kombin önerileriyle siz de bu yazı ikonik stillerle geçirmenin keyfine varın.

2017 Yazlık Tesettür Kombinler

Beyaz Elbiselerin Vakitsiz Tavrı

Güneşli bir yaz gününde en zamansız parça, hiç şüphesiz beyaz elbiseler. Kavurucu sıcaklara serin görünüm katarken zaman mekan ayırt etmeyen tasarımlar, hem şıklığı hem sportifliği temsil ediyor.

2017 Yazlık Tesettür Elbiseler

Doğal Kumaşlı Elbise: Benin – Satın Al

Sezonun bilekten bağlı karakteristik ayakkabıları, omuz askılı çantalarıyla ve kırmızı bir şalla tamamlayan. Gece gündüz fark etmeden her ana uyum sağlayacak kombininizle farkınızı ortaya koyun.

2017 Yazlık Tesettür Elbiseler

Çizgili Uzun Elbise: Benin – Satın Al

Rahatlığın Çizgisi

Çizgili eteklerin sihirli havasını şimdiye kadar keşfetmediyseniz, şimdi tam zamanı. Bir araya geldiği diğer parçalara göre tavrını yansıtan çizgili etekler, yarıştan asla kopmuyor. Babetlerle günlük hayata, sneakerlarla pazar günlerine, topuklularla ofis stiline hakim olan etekleri sadece bir ayakkabı seçimiyle güne uyarlamanız mümkün. Belden oturan çizgili kloş eteklerinizle, kısa salaş bluzunuz ve tercihiniz olan ayakkabıyla zaman mekan tanımayan görünümle kavuşun.

2017 Yazlık Tesettür Elbiseler

Salopet Elbise: Tuğba & Venn

Salopetlerin Siyah-Beyaz Görünümü

2017 sezonunun yıldız parçası salopet elbiseleri, siyah – beyazın cool tavrıyla kombinleyin. Zaman mekan tanımayan parçalarla zaman mekan tanımayan renklerin uyumu, kozmopolit görünüme havalı bir duruş katacak. Salopet ya da jile elbiselerle beyaz gömleklerin bir aradaki formu gösterişten uzak ancak ikonik stilleri seven kadınlara göz kırpıyor. Gömleklerin trendlerle yorumlanmasıysa -fırfır, volan, nakış – yüksek modaya hitap ediyor.

2017 Yazlık Tesettür Elbiseler

Mavi Ekru Elbise: Benin – Satın Al

Denim Mavisi Her Zaman Kurtarıcı

Denim mavisi günlük hayatın kurtarıcı rengi. Anahtar parça trençkot ve ceketlerle birleşince de ortaya zamansız ve mekansız bir parça çıkıyor. Huzur veren tonu kusursuz kesimdeki dış giyim parçalarıyla birleşince konforlu şıklığın bir numaralı tasarımı oluyor. Rahatlığın peşinde koşan kadınların özgürlük anlayışına şıklık getiren denim renk dış giyim ürümleri, ilhamını sıcak yazdan alıyor.

2017 Yazlık Tesettür Elbiseler

Yelek: Tuğba Venn

Sıcakların Kurtarıcısı Yelekler

Yeleklerin zaman mekan tanımayan tavırlarını keşfetmeye hazırlanın. Koleksiyonların vazgeçilmez tasarımları olan yelekler, minimalist kesimleri ve yalın duruşlarıyla her kombine uyum sağlıyor. İster şık parçaların üzerine ister sportif kombinlerle beraber, her ana adapte olan tasarımlara dolaplarda muhakkak yer açın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir