Yükselen Trend Büzgülü Çantalar

Yükselen Trend Büzgülü Çantalar

Büzgülü Çanta Modelleri

Trendler denince kadın, kadın denince de kendisini derli toplu yapan çantalar akla gelir. Vazgeçilmezimiz olan çantalar hem bir ihtiyaç hem de bir aksesuar olarak kadının imajını belirler. 2014 yazında sezon trendi büzgülü çantaların imajınızda önemli bir edineceğini şimdiden söyleyebiliriz. Rengarenk, model model büzgülü çantalar bu yaz hem spor hem günlük kombinlerinizde size eşlik edecek.

Büzgülü Çanta Modelleri

2014 ilkbahar yaz sezonunda özellikle uzun saplı, bununla birlikte püsküllü büzgülü çantalar en önemli trendlerden… Keten, deri, kumaş ve denim modellerden oluşan büzgülü çantalar rahat kullanımı ve içinin geniş olması sebebiyle hanımların en çok tercih edecekleri modellerin başında geliyor. Bir dönem çıkıp, bir dönem kaybolan büzgülü çantalar 2014 yazı ile birlikte yeniden terendlerde yerini almıştır.

Büzgülü Çanta Modelleri

Büzgülü çanta mantığı aslında sporcuların eşofmanlarını koyduğu klasik sportif çantalardan ilham alınarak modellenen bir tasarım harikasıdır. Rahatlığı ve kullanım pratikliği olduğu kadar, aynı zamanda da sportif bir yanı da vardır. Klasik deriden olduğu kadar, suni deri, vinleks ve kalın kumaşlardan da üretilmiş çantaları da bu trendde görüyoruz.

Büzgülü Çanta Modelleri

Büzgülü çanta modelleri, dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarında da yer verilen egzotik, otantik bir özelliğe de sahiptir. Özellikle Lacoste ve Moscino defilesinde gördüklerimiz kadınların ihtiyaçlarını bire bir gören modellerdir.

Büzgülü çantalar her modeliyle sevimli ve feminen havasıyla adeta özgürlüğün bir imgesidir. Miu miu, Alexander Wang, Louis Vuitton’dan Longchamp, Marc Jacobs, Mango ve Vakko gibi markaların “Bucket Bag” koleksiyonlarına da bakmadan büzgülü çanta almamanızı tavsiye ederiz!

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *