YesilTopuklar.com’un Seçtiği En Güzel 12 Uzun Etek!

YesilTopuklar.com’un Seçtiği En Güzel 12 Uzun Etek!

Tesettür Uzun Etek Modelleri 2014

Biz tesettürlü hanımların olmazsa olmazı uzun etekler!

Birçok tesettür giyim markasının yeni koleksiyonlarını inceledik gördük, şimdi sıra sokağa çıkmaya… Sokak modasını mercek altına aldık ve günlük giyimde tercih edilen uzun etekleri inceledik. En sevdiğimiz, hatta modeline ve duruşuna hayran kaldığımız uzun etek modellerini seçtik. Her zevke uygun bu uzun etekler arasında seçim yapmak oldukça zor. Ama ince eledik sık dokuduk ve sizlerinde hoşuna gideceğine inandığımız modellere yer verdik.

Uzun Etek Modelleri 2014

Tesettür Uzun Etek Modelleri 2014

Bu uzun etek modellerini sizler de kendinize uyarlayabilirsiniz. Şimdi kendinize yakışacağını düşündüğünüz eteği seçin ve derhal kendinize uyarlatıp diktirin. Çünkü eteklerin belirli bir markası maalesef yok. Bu uzun etekler sokak modasından yansıyor, sizlerde günlük hanım hanıma ortamlarda kullanabilirsiniz. Gelin, etek modellerini birlikte inceleyelim.

Yorumlar

“YesilTopuklar.com’un Seçtiği En Güzel 12 Uzun Etek!” için 3 cevap

  1. Zehra dedi ki:

    Merhaba…bu kat kat giyinin diye solagn atiginiz resimdeki etegi cok begendim donna karan in mis..kahve tonlarindaki nerden bulabilirim aceba turkiyede satisi varmi?

  2. esma dedi ki:

    merhaba bu narçiçeği beli fiyonklu eteğin markası ne acaba nasıl alabiliyoruz ??

  3. […] kırmızısı, iris, mor ve sarı gibi canlı renklerin kullanıldığı koleksiyonda uzun etek ve elbiseler, yaz akşamları için montlar, pantolonlar ve ipek davet elbiseleri dikkat […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir