Yeşillikler İçinde Nezih Bir Mekan “Orman Cafe & Restaurant”

Yeşillikler İçinde Nezih Bir Mekan “Orman Cafe & Restaurant”

Trabzon Park Orman Cafe Restaurant

Gürültüden uzak sakin ve yeşillikler arasında bir kahvaltı, bunun üzerine de güzel bir yürüyüş arıyorsanız sizin mekanınız Orman Cafe & Restaurant’dır. Ihlamurkuyu Trabzon Park içerisinde ağaçların ve doğanın içinde bulunan mekan, dünya mutfaklarından Karadeniz’in mıhlama gibi özel lezzetlerine kadar bir çok çeşide sahip mutfağı ile misafirlerini bekliyor.
Trabzon Park Orman Cafe Restaurant

Restaurant ve Cafe’nin getirmiş olduğu bütün imkanları misafirlerine sunan mekanın güler yüzlü çalışanları, sizi yeşilliklerle birlikte gayet huzurlu bir ortamda ağırlıyor. Özellikle pazar günleri açık havada yeşillikler içerisinde sevdikleriniz ile güzel bir köy kahvaltısı yapmak için tercih edebilirsiniz.

Trabzon Park Orman Cafe Restaurant

Ortalama bir fiyat istatistiğine sahip olan mekan cebinize de dost. Trabzon Park içinde otopark sıkıntısı da çekmeyeceğiniz gibi girişi güvenlik ile korunduğundan içeride sizi ve ailenizi nezih bir ortam beklemektedir.

Trabzon Park Orman Cafe Restaurant

Trabzonlu bir ailenin sahip olduğu Orman Cafe & Restaurant’da Karadeniz’den esintiler bulabilirsiniz. Tasarım gereği de zaten yoğunluk olarak ahşabın kullanıldığı mekanda temiz hava, güler yüzlü hizmet ve doğanın keyfini çıkarmanız dileği ile…

Orman Cafe & Restaurant İletişim:

Adres: Ihlamurkuyu Mah. Bülbüldere Cad. Çırçır Ormanı Trabzon Park Tesisleri İçi No:86 Ümraniye / İstanbul
Tel: ( 0216 ) 611 54 61

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir