Yeşillikler İçinde Keyifli Bir Mekan: Vadi Arnavutköy

Yeşillikler İçinde Keyifli Bir Mekan: Vadi Arnavutköy

Alkolsüz Mekanlar Vadi Arnavutköy Cafe

Vadi Arnavutköy, İstanbul’un içerisinde şehirden uzaklaşmışsınız hissini yaşatan, yemyeşil bahçesi, bir hayli geniş alanı ve lezzetli seçenekleri ile çok keyifli bir mekan. Toplu taşıma ile de özel olarak da ulaşımın bir hayli kolay olduğu işletmede vale hizmeti de veriliyor. Cümbür cemaat toplanıp oyunlar oynamak istediğinizde, özel bir gününüzü sevdiklerinizle birlikte kutlamak istediğinizde ya da sadece o akşamı değerli kılmayı düşündüğünüzde uğrayıp, hoşça vakit geçirebileceğiniz bir yer burası.

Mekan detayları, menüde yer bulan lezzetler, işletme ve fiyat politikası ile genel fiziksel özellikleri keşfetmek için siz de yazımıza davetlisiniz.

Alkolsüz Mekanlar Vadi Arnavutköy Cafe

Lezzetli yemeklerin teminatı kısa sürede gelen ün

Haziran 2018 itibariyle 3. yılını kutlayan mekan, tecrübesine tecrübe katarak yoluna devam ediyor. Henüz yeni açılmış bir mekan olarak değerlendirebileceğimiz işletme, geniş ve ferah iç alanı, doyumsuz lezzetlere sahip geniş menüsü ve güler yüzlü çalışanları ile ziyaretçilerini kısa sürede müdavimi yapıyor. Zengin kahvaltılıklarla hazırlanan kahvaltı seçenekleri, çorbalar, ara sıcaklar ve atıştırmalıklar, başlangıçlar, burgerler, wraplar ve tostlar, salata-makarna ve pizzalar ile ana yemekler ve tabi ki menünün göz bebeği tatlılar ile canınızın çekebileceği her şeyi geniş menüde bulabiliyorsunuz. Porsiyonlar oldukça büyük, fiyatlar bu tarz mekanlara göre ortalama düzeyde. Mekanın genişliği ve dekorasyonu için ekstra ücret ödetmeyen bir fiyatlandırma politikasına sahip olan işletme, bu yönden de ziyaretçilerinin yüzünü güldürüyor.

Alkolsüz Mekanlar Vadi Arnavutköy Cafe

Yazları yemyeşil ağaçlarla kaplı bahçe, kışları geniş mi geniş iç mekan

Dört mevsim keyifli vakit geçirmenin mümkün olduğu böylesi mekanlar favorimiz! Yazın sıcağında dip dibe masalarda yemek yemeye zorlamayan, yemyeşil ağaçların, büyük şemsiyelerin gölgesi altında, serin esen rüzgarlar eşliğinde hoş bir yemek veya kahvaltı yapmanız adeta kaçınılmaz burada. Masa aralıklarının yeterince geniş olması da kendinizi huzursuz hissetmeden, güzel vakit geçirmenizi garanti ediyor. Rahat koltuklar, serin içecekler, ahşap masalar ve güzel sunumlar gözlerinize de ziyafet armağan etmeyi hedefliyor.

Vadi Arnavutköy, yemyeşil bahçesi içerisinde keyifli toplanmaların, lezzetli akşam yemeklerinin ve eğlenceli organizasyonların adresi olmayı başarmış bir mekan. Kendinize güzel bir anı hediye etmek istediğinizde buraya uğrayarak, zengin menüsünden bir şeyler seçerek, gününüze ya da akşamınıza keyif katabilirsiniz.

  • Vadi Arnavutköy İletişim
  • Adres: Kültür Mahalles, Sekbanlar Caddesi, No:82, Etiler/Beşiktaş

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir