Yeşilköy’de Şık Bir Mekan Maranta Gusto

Yeşilköy’de Şık Bir Mekan Maranta Gusto

Alkolsüz Mekanlar: Maranta Gusto

Maranta Gusto, özenle hazırlanmış ürünlerini her zaman güler yüzlü, samimi sıcak aile ortamında maranta severlere sohbet eşliğinde sunuyor…

İsmini dünyanın her yerinde yazıldığı gibi okunan ve çok çeşitleri bulunan özel bir çiçek olan marantadan bir mekan Maranta Gusto. Maranta zerafeti ve zarifliği gece açan, gündüz kapanan özel ve nadir bir çiçektir.

Maranta Gusto yeşillikler içinde şelaleleri ve mini gölet köprüsüden geçerek, mükemmel deniz manzaralı salonlarına ulaşan, kapılarını siz değerli misafirlerinin huzuruna açarak, hayallerinizdeki evinizin bahçesine sabah kahvaltılarını, açık büfelerini taşıyor…

Özel sunumla hazırlanan 41 farklı kahvaltı çeşidi öğlene kadar devam edip, öğlen servislerinde minestro ve özenle hazırlanmış çorba seçenekleriyle, dünya mutfağının seçkin lezzetlerini, çeşitli içecek seçenekleriyle kusursuz servis anlayışı ile bütünleştirerek, siz değerli Maranta misafirlerine sunmayı hedefleyen güler yüzlü samimi aile ortamları sunan bir mekan.

Maranta Gusto
Adres : Yeşilyurt Sahil Cad. No : 4 Yeşilköy / İstanbul
Telefon : 0212 663 86 66

Yorumlar

“Yeşilköy’de Şık Bir Mekan Maranta Gusto” için 2 cevap

  1. -- dedi ki:

    Alkolsüz olması hasebiyle iftarımızı mekanda açalım istedik. Mekan olarak gazet güzel, personeli güler yüzlü ve hızlı çözüm üretiyorlar. Çok abartı olmayan dengeli bir iftar menüleri de var hatta fiyat/kalite olarak oldukça iyi durumda. İftarımızı açıp hava kararana kadar muhteşem bir intiba bıraktı bizde.

    Ancak akşam sonrası patlayan fişekler, cuppa cuppa müzikler eşiliğinde kılınan namazlar vs. bize yanlış bir mekanda olduğumuzu hissterdi. Alkollü bir mekanın daha zararsız olabileceğini düşündük, nitekim diğerinin kapısından içeri hiç adımınızı atmıyorsunuz zaten.

    Sabah / Öğlen gidilebilir bir nebze olsun iftar da açılabilir ondan sonrası için bu mekanın önerilebilir bir tarafı yok.

  2. irem dedi ki:

    buraya sırf bu sitede okuduğum alkollü değil diye gittik ailece,pazar günü kesinlikle gitmeyin hep gençler var ve nargileden yoğun bir duman vardı hiç de bizim gibi insanlar yoktu çok rahatsız olduk!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir