Yenilenen Mağaza Kadınca, Güzellik Merkeziyle Artık Bir Butikten Fazlası

Yenilenen Mağaza Kadınca, Güzellik Merkeziyle Artık Bir Butikten Fazlası

Mağaza Kadınca Bulgurlu Kadınlara Özel Kuaför

Hem stilinizi hem de kendinizi ve cildinizi yenilemek istiyorsanız, yenilenen Mağaza Kadınca’ya uğramanızın vakti geldi demektir. Üsküdar, Bulgurlu’nun emektar butiği Kadın, yeni yıla bambaşka bir hizmetle merhaba diyor. Klasikten uzak, seçkin ve özel markalarla yıllardır giyim konusunda büyük bir boşluğu dolduran Kadınca, tamamen kadınlardan oluşan profesyonel bir ekiple kişisel bakım hizmeti de vermek başladı. Baştan aşağı kadınlara özel tasarlanan güzellik merkezinde yenilenmek isteyen tüm müşterileri için hizmet vermeye başladı.

Mağaza Kadınca Bulgurlu Güzellik Merkezi

Artık bir butikten fazlası olan Mağaza Kadınca, Kış sezonunu yeni ve özel markalarla geçirmeye de devam ediyor. Yeni yılda güzellik merkezi projesi ile çevresindeki diğer tüm butiklerden pozitif yönde ayrışan Kadınca, kurucusu Müesser Gün’ün müşterileri için sürekli hayata geçirdiği yeniliklerle bu pozitif ayrışmayı korumaya devam edecek gibi duruyor.

Mağaza Kadınca Tesettür Butik Giyim

Vitrinlerinde çevre mağazalarda bulunmayan, seçkin kendinizi özel hissettirecek modellere yer veren mağaza, Anadolu Yakasında olmasına rağmen Türkiye’nin her yerine kargo ile ürün gönderimi de yapıyor. Sosyal medyanın hayatımıza girdiği andan itibaren tam bir karmaşanın hakim olduğu butik giyim dünyasında yıllardır emin adımlarla ilerleyen Kadınca her daim radarımızda kalmaya devam edecek.

Mağaza Kadınca Tesettür Butik Giyim

Güzellikle ve bakım merkezinde saçlarınız için kesim, bakım, boyama ve fön hizmetlerini, cildiniz için akne tedavisi, mikroblading, ozon, manikür, pedikür, dermaterapi, mezoterapi, el-ayak ve cilt bakım hizmetlerini sunan Kadınca, ayrıca dileyen müşterilerine özel günler için saç yapımı ve makyaj hizmeti de sunacak.

Mağaza Kadınca Tesettür Butik Giyim

Bununla birlikte yeni yıla indirimlerle merhaba demeye hazırlanan Kadınca’da sezon sonuna özel büyük indirim fırsatları da bulunuyor. Sınırlı stoklarla geçerli bu indirimli ürünleri keşfetmek, yeni açılan güzellikle merkezinde kendinizi şımartmak için soluğu Bulgurlu’da bulunan Mağaza Kadınca’da almanız yeterli 🙂

Mağaza Kadınca Tesettür Butik Giyim

Mağaza Kadınca İletişim:

Adres: Bulgurlu Mah. Bağcılar Cad. Ekşioğlu Özyener Sitesi I Blok Dükkan 2 Üsküdar/İstanbul

Tel: 0216 650 94 15

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir