Duman Altı Kebap: Bir Ankara Efsanesi

Duman Altı Kebap: Bir Ankara Efsanesi

Duman Altı Kebap

Ülkemizden doğmuş, bütün dünyaya yayılmış, dillere destan damaklara ziyafet olmuş kebaplar, bizim de vazgeçilmezlerimiz arasında yer alıyor. Zaman geliyor sırf yöresinde yiyebilmek için kilometreler kat ediyoruz, zaman geliyor kendi şehrimizdeki en iyi kebapçıyı tespit etmeye çalışıp, beğendiğimiz yerlerin müdavimi oluyoruz. Ankaralılar için ise oldukça bilinen, bir o kadar sevilen kebapçı Duman Altı Kebap tam olarak böyle bir yer…

Yemeğe giderken akla gelen değil, akla gelince yemeğe gidilen bir yer olan mekan, bir çok Ankaralı tarafından da “efsane” olarak nitelendiriliyor. Ziyaretçilerini bağımlısı yapan bu mekanla ilgili bilmek istedikleriniz ve detaylar ise yazımızda yer alıyor.

İkramları bol, etleri leziz, tatlıları enfes

Kebapçı deyince olmazsa olmazlar vardır. Birincisi etler lezzetli olmalı. Özel etlerin yetenekli ellerle buluşması gerek kebabın en iyisi olabilmesi için. Yemek öncesi gelen çorbalar hem sıcacık hem lezzetli olmalı. Kebapla gelen mezeler, ikramlıklar bol ve göz doyurucu olmalı. Yemeği taçlandıran, kebap keyfini zirveye ulaştıran yöresel tatlılar tam kıvamında, tam tadında olmalı.

Duman Altı Kebap Yayık Ayran

İşte bütün bu olmazsa olmazları bünyesinde toplayan mekan Duman Altı Kebap, bu sebeplerden yıllardır çok sevilen, ziyaretçisi eksik olmayan bir yer. Bol gönüllü işletme politikasıyla harika bir yemek deneyimi sağlıyor. İlgili garsonları, geniş mekanı ve rahat atmosferi ile keyifli bir akşam yemeği için mutlaka tercih edilmesi gereken bir yer burası.

Yılların tecrübesinin kaliteyle buluştuğu mekan

Bir kebapçının en iyiler arasına girmesinin yolu hiç kuşkusuz etlerin kalitesinden, ustaların yeteneğinden, yıllar süren tecrübelerden, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetten geçiyor. Tüm bunların toplandığı mekan Duman Altı Kebap da bu sayede Ankara’da bir efsane olmayı başarıyor.

İştah açıcı kebapların, yayık ayranlarının, leziz ikramlıkların, gözlere ve midelere şenlik tatlıların bunca sevilmesi de hep bu sebeplerden oluyor. Makul fiyatlandırma politikasıyla da bu lezzetlerden herkesin faydalanabilmesini sağlayan işletme, keyifli akşam yemeklerinin vazgeçilmez adresi haline geliyor.

  • Duman Altı Kebap İletişim:
  • Adres: Mutlukent, 2432. Cadde, No:35, Çankaya/Ankara

Mekan Editörü Esra Ünal

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir