Yeniköy’ün En Havalı Kahvecisi: Tasse Coffee Co.

Yeniköy’ün En Havalı Kahvecisi: Tasse Coffee Co.

Tasse Coffee Co İç Mekan

Mekan kaşifleri, kahve severler, gurmeler, gezginler! Yeniköy’ün elit atmosferinde oturup bir keyif kahvesi yudumlamak isteyenler! Bu yazımızın konusu işletmede tüm bu beklentileriniz karşılanıyor. Göz alıcı dekorasyonu, kahve-tatlı çeşitleri, estetik yapısı ve yetenekli baristaları ile post modern kahve dükkanlarının en çok ön plana çıkan mekanlarından bir tanesi olmayı başaran bir yer Tasse Coffee Co.

Türk tarihinde her daim önemli bir yer edinen lezzetlerden kahvenin, dünyanın en kaliteli çekirdeklerinin toplanıp hazırlandığı ve damak tadımıza uygun hale getirildiği bu özel mekan, farklı tatlar ve lezzetler denemek isterken, alışageldiği damak zevkinin çok da dışına çıkmak istemeyenler için birebir! Mekanla ilgili tüm detaylar ise yazımızda…

Tasse Coffee Co Dış Görünüm

Limon sarısının turkuaz mavisine en çok yakıştığı yer

İstanbul’un en güzel semtlerinde bir tanesi Yeniköy’de hizmet veren Tasse Coffee Co. içeri girdiğiniz an sizi kucaklayan mekanlardan bir tanesi. Geniş iç alanı, sarı-mavi dekorasyonu, şık masaları, şirin objeleri ve rahat koltukları ile samimi bir ortamda kendinizi evinizde kahvenizi yudumluyormuş gibi hissettiren yerlerden.

Oldukça yeni bir mekan olmasına rağmen, kısa sürede ünlenmiş ve müdavimler kazanmış bir yer olmayı başarmış işletme, güler yüzlü ve ilgili çalışanları ile de keyifli bir vakit geçirmenizi temin ediyor. Akşam yorgunluğunu alacak bir kahve, hafta sonuna enerji katacak kafein ve günü tatlandıracak tatlılar için tercih edilmesi gereken yerlerin başında yerini çoktan aldı bile.

Tasse Coffee Co 3. Dalga Kahveci

Enfes tatlıların dünya kahvelerine eşlik ettiği 3. dalga kahveci

Mekan konsept olarak 3. Dalga kahveci olarak nitelendirilebilecek bir yer. Dünyanın çeşitli ülkelerinden en kaliteli çekirdeklerin alınıp, hazırlandığı kahveler, özel pişirme-demleme yöntemleri ile Türk damak tadına uygun hale getiriliyor. Çeşitli kahvelerin yanında leziz tatlıların da menüde kendine yer bulduğu mekanda, cheesecake ve magnolya en çok sevilenlerden oluyor.

Tasse Coffee Co Kahve ve Tatlı

Tasse Coffee Co. gün geçtikçe sayıları artan 3. dalga kahve mekanlarından bir tanesi olmakla birlikte, şirin dekorasyonu, kaliteli kahve çekirdekleri ve özel demleme yöntemleri ile rakiplerinin önüne geçmeyi başarıyor. Yeniköy’ün bu yeni ve keyifli mekanına uğrayanlar ise vakitlerine lezzet katarak, muhabbetlerine tat ekleyerek mekandan ayrılıyor.

Tasse Coffee Co 3. Dalga Kahve Mekanı

Tasse Coffee Co. İletişim

  • Adres: Yeniköy Mahallesi, Köybaşı Caddesi, No:162, Sarıyer/İstanbul

Mekan Editörü: Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir