Yeni Yıla Yeni Başlangıç: Tesettür Giyimin En Yeni Markaları

Yeni Yıla Yeni Başlangıç: Tesettür Giyimin En Yeni Markaları

Büşra Nur - Şeyma Kaymak: He-qa Şişme Mont

Tesettür giyim markalarına her gün bir yenisi daha ekleniyor. Giderek çeşitlenen ürünler yıldan yıla modern bir tavra bürünürken konforu da zirveye taşıyor. Ofise, kampüse, hafta sonuna ya da davetlere… Gelin daha çiçeği burnunda olduğu halde son zamanlarda adından sıkça söz ettiren markalar ile tanışın.

Manuka 2020 Kış Kazak ve Kaban

Manuka

2019 yılının sonbaharında ilk adımını atan Manuka, özellikle tesettürlü gençlerin radarına girmeyi başardı. Sena Sever, Şüheda Türkoğlu, Aybüke Nur Demirci gibi İnstagram’ın sevilen isimleriyle ürünlerini tanıtarak hızlı bir yükseliş yapan marka, günlük hayatın vazgeçilmez parçaları ile dolaplarda kendine yer buldu. Manuka tasarımlarına online alışveriş sitesinden ulaşabilirsiniz.

Basic 2020 Sweat ve Tunik

Basic Park

Sportif, cool ve elegan… 2019 yılının son çeyreğinde doğan tesettür giyim markalarından biri Basic Park. Belki de en çok çeşitlenmesi gereken kulvarda yerini alan marka, eşofman takımları, sweatshirt’ler ve elbiseleri olabildiğince renkli olabildiğince konforlu halleriyle satışa sunuyor. Basic Park tasarımlarına şimdilik sadece İnstagram ya da online alışveriş sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.

Ess Prive Oduncu Gömlek ve Krem Uzun Kazak

Ess Prive

2019 yılında tesettür giyim piyasasına giriş yapan markalardan biri de Ess Prive. Günlük hayatın vazgeçilmelerini koleksiyonunda çeşitlendiren marka, dış giyimden triko dokulara kadar pek çok seçenek sunuyor. Özellikle indirim dönemlerinde cep yakmayan fiyatlarıyla dolaplarda olmayı hak eden tasarımlar, yeni yıla yeni bir başlangıç yaptıracak isimlerden oluyor. Ess Prive tasarımlarına, Zeruj Port AVM’de açtığı mağazası dışında online alışveriş sitesinden de ulaşılabilir.

Koupe 2020 Kaban ve Sweatshirt

Koupe

2019’un son demlerinde hayatımıza giren Koupe, spor giyimin en renkli isimlerinden biri olmaya aday. Rengarenk sweatshirt’leri, yumuşacık kabanları ve pofuduk şişme montlarıyla kış boyunca birçok fenomenin üzerinde kendini gösterdi. Aşırıya kaçmayan fiyatları ve konforlu ürün seçimleriyle Koupe, yeni yıla yeni başlangıç yapmak için harika bir fikir. Markanın ürünlerine online satış sitesinden ulaşabilirsiniz.

Miori 2020 Sweatshirt -Etek ve Spor Abiye Elbise

Miori

Günlük hayatın şık parçalarını olabildiğince sade duruşlarla sunmayı başaran en yeni tesettür giyim markalarından biri de Miori. Bazen mağaza mağaza dolaşıp ‘İstediğim sadece dümdüz güzel bir etek ya da elbise, diyeniniz mutlaka olmuştur. İşte tam da böyle zamanlarda imdada koşacak Miori, sadece günlük yaşamın değil, özel gün ve davetler için de seçenekler barındırıyor. Marka ürünlerini şimdilik sadece online alışveriş sitesinden satışa sunuyor.

HE-QA 2020 Dalgıç Tunik ve Şişme Mont

He-qa Tunik
He-qa Şişme Mont

He-qa

2014 yılında yola çıkan Esra Keskin Demir, 2019 yılında He-qa markasını kurarak tesettürlü kadının giyimine yeni bir soluk getiriyor. Her geçen gün çıtayı yükselten marka, mütevazı çizgisinden ödün vermemesi ile taktir topluyor. Yumuşacık şişme montlardan sezon trendi kadife elbiselere kadar geniş bir yelpaze sunan marka yaz – kış demeden (özellikle dış giyim ürünleriyle) kendini sevdirmeyi başarıyor. Geçtiğimiz günlerde ilk mağazasını Sakarya’da açan He-qa tasarımlarına, ayrıca online satış sitemiz üzerinden ulaşmak mümkün.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

“Yeni Yıla Yeni Başlangıç: Tesettür Giyimin En Yeni Markaları” için bir cevap

  1. Zehra dedi ki:

    Siteniz mükemmmmelll. Tesettür modasını takip etmek için harika iyi ki açmışsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir