Yeni ve Renkli Parçalarla Bahara Merhaba

Yeni ve Renkli Parçalarla Bahara Merhaba

2018 Tesettür Giyim Modelleri

Baharın gelişini yepyeni ve rengarenk parçalarla kutluyoruz! Güneşli günlerin enerji saçan tonlarıyla dolapları güncellemeye hazır mısınız?

Mikro çiçekler, ekoseler ve çizgiler şimdi yeni nesil kırmızılar, optimist pembeler, enerjik sarılar, organik yeşillerle buluşuyor. Siz de yüksek dozda şıklık buluşması için radarımıza takılan parçalara şimdi göz atın.

2018 Baharlık Tesettür Giyim Modelleri

Başrolde Rengarenk Çiçekler Var

2018 bahar koleksiyonlarında başrolü canlanan doğayı temsil eden çiçekler ve yapraklar paylaştı. Güneşli günleri karşılayan tasarımların kusursuz elbiselerle buluşması ise bir o kadar heyecan verdi. Moda dünyasındaki natürellik etkisi, tesettürlü kadınların yıldız parçalarına yansırken rengarenk çiçekler yemyeşil yapraklar en güçlü adımlarıyla karşımıza çıktı.

2018 Baharlık Tesettür Giyim Modelleri

Yağmurluk: Noi

Neşeli Kombinler İçin Renkli Yağmurluklar

Bahar koleksiyonlarında yağmur duasına çıkmanıza neden olacak güzellikte yağmurluklar var. Hem kullanışlı hem de stil sahibi rengarenk yağmurluklar, kara bulutları bile mutlulukla karşılayacak. Yepyeni görünümleriyle kombinlere güncelleme getirecek tasarımların neşeli figürleri, sulu boya ve hatta pastel boya dokunuşları neşeli stiller vaadediyor.

2018 Baharlık Tesettür Giyim Modelleri

 • Kombin Detayları:
 • Çiçekli Elbise: adL 2018 İlkbahar Yaz – 399.90 TL
 • Şal: Max Mara
 • Mavi Çanta: Mudo 2018 İlkbahar Yaz – 79.95 TL
 • Mavi Ayakkabı: Love My Body 2018 İlkbahar Yaz
 • Fırfırlı Elbise: adL 2018 İlkbahar Yaz – 599.90 TL
 • Kırmızı Ayakkabı: Forever New 2018 İlkbahar Yaz – 229.90 TL
 • Çiçekli Çanta: Vepa’62 2018 İlkbahar Yaz – 429.00 TL
 • Şal: Max Mara

Konforlu Kırmızıdan Şık Kırmızıya

Kırmızıyı siyahla kombinleyip şık bir kombinle mi tercih edersiniz yoksa beyazla bir araya getirip sportif görünümle mi? İster şık ister de sportif, özgüvenli kırmızılar 2018 baharında en güçlü duruşlarıyla koleksiyonlarda yer aldı. Yepyeni bir akımın en güçlüsü olacak kırmızı, baştan aşağı tek renk olarak kombinleme cesaretine bile sahip. Ofis stilinden sokak stiline, pazar gününde hafta başına, her zaman yanınızda olacak kırmızıyla renginizi yakalayın.

2018 Baharlık Tesettür Giyim Modelleri

Etek: Refka – Satın Al

Çizgi Çizgi, Renk Renk Etekler

2018 baharının en popüler parçası tesettürlü kadınlar için alarm veriyor. Çizgi çizgi, renk renk kloş etekler yeni nesil görünümleriyle kendini ispat ediyor. Sıcak havaların sadık parçası olacak enerjik eteklerle güneşli günlerin tadını çıkarın.

2018 Baharlık Tesettür Giyim Modelleri

Trençkot: Esra Keskin Demir – Satın Al

Maksi Trençkotlara Renk Geliyor

Şıklığı elden bırakmayan ve bahar mevsiminin kurtarıcısı olan trençkotlar, sıkıcı renklerinden kurtuluyor. Enerji dolu sarıdan, gökyüzünün mavisininden ton çalan tasarımlar, şıklığı asla elden bırakmıyor. Maksi boylarıyla tesettürlü kadınların çekim alanına giren yüksek modanın güncel parçalarıyla bahara merhaba deme zamanı.

2018 Tesettür Giyim Modelleri

Kayra 2018 İlkbahar Yaz

Yeni Nesil Eşofmanlar Gökkuşağını Kıskandırıyor

Çizgili eşofman altları, çizgili basic tişörtler, çizgili sweatshirtler ve dahası… Rengarenk çizgilerin hüküm sürdüğü baharlık parçalar, sadece konforu değil, enerjiyi, cool’luğu ve şıklığı da peşinden getiriyor.

2018 Tesettür Giyim Modelleri

 • Kombin Detayları:
 • Etek: Mango 2018 İlkbahar Yaz
 • Gömlek: Mudo 2018 İlkbahar Yaz – 89.95 TL
 • Ayakkabı: Vepa’62 2018 İlkbahar Yaz – 529.00 TL
 • Çanta: Mudo 2018 İlkbahar Yaz – 99.95 TL
 • Şal: Accessorize 2018 İlkbahar Yaz – 89.99 TL

Güneşin ve Enerjinin Rengi Sapsarı Kombinler

Enerji dolu kombinler için ilk akla gelen sapsarı parçalar, 2018 baharında trendler listesini sallıyor. Her parçaya yeni görünümler kazandırmasını bilen güneşli sarılar, dolaplara renk katmak için sırada bekliyor. En formal takımlara bile eşlik etmesini bilen sevilesi sarılar, kombinleri sallayacak.

2018 Tesettür Giyim Modelleri

Yeşil Elbise: Refka – Satın Al

Doğanın En Doğalı Yemyeşil Elbiseler

Tesettürlü kadınların çekim alanına girecek yeşil elbiseler, natürel duruşlarıyla kombinlere dahil olmak için bekliyor. Yeşile eşlik eden sıcacık turuncular, tam da ‘bahara meraba’ demek için stillere eşlik etmesi gerekenlerden oluyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir