Yeni Sezonunun Yükselen 5 Trendi

Yeni Sezonunun Yükselen 5 Trendi

Sezon-Trendleri

Denemeniz Gereken 5 Sezon Trendi

Bahar geldi, hoş geldi… Bu güzel ve ılık günlerde denemeniz gereken 5 sezon trendi YesilTopuklar.com bir araya toplandı!

Kışı arkamızda bırakırken, önümüzdeki aylarda bizi neler bekliyor merak ediyor musunuz? Hem gardıroplarımızı, hem de bakış açımızı güncellemek için ilkbahar-yaz sezonunun öne çıkan trendlerini inceliyoruz.

Nisan ayından itibaren daha güneşli günler, biraz da limonata kıvamında ılık havalar yaşayacağız. YesilTopuklar.com olarak baharı karşılamak adına sezon trendlerini tekrar gözden geçirdik. İşte sezonun yükselen 5 trendi!

2013 Tesettür Giyim Trendleri ve Önerileri

Bu Sezon Yer Gök Beyaz Olacak!

Bu sezon beyazlar hiç olmadıkları kadar ortalıkta olacaklar. Bahar havalarının hakim olduğu günlerde, beyazlar içine girip kendinizi prenses gibi hissedebilirsiniz…

Beyaz, kirli beyaz, krem, bej olmak üzere tüm tonlarıyla yine başrolde. Ayakkabılar, çantalar, her yer baştan aşağı beyaza bürünecek. 80’li yılların en çok tercih edilen stilettolar günümüzde tekrar trend olmuş durumda. Bu yaz beyaz rengin öne çıkmasıyla birlikte beyaz topuklu ayakkabıları oldukça fazla görüceğiz. Tümüyle beyaz bir görüntü sizi korkutuyorsa, bu kombinde olduğu gibi küçücük bir renkle görünümünüze hareket katabilirsiniz.

2013 Tesettür Giyim Trendleri ve Önerileri

Çizgilerin Gücü, Geometrik Desenler

Geometrik desenler, 2013 ilkbahar-yaz sezonunun öne çıkan trendlerinden biri. Keskin açılı büyük şekiller, bol kalıplar ve tekno kumaşlar eşliğinde kullanıldığında kendini gösteren bu trend, hem gösterişli hem de modern bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Geometri deyince aklınıza ilk gelen lisedeki matematik derslerinizse, sizi şöyle hemen bugüne, modadaki geometri kullanımına alalım.

Bu ilkbahar yaz ortalığı kasıp kavuracak geometrik desenleri düz renklerle kombinleyerek gözlerde karmaşa yaşanmasını engelleyebilirsiniz. Aksine desenleri, yine desenlerle kombinleyip biraz daha cesur da davranabilirsiniz. Bol desen, iç içe geçen halkalar; aslında baya bir karışıklık… Ama biz bu kayboluşu sevdik…

2013 Tesettür Giyim Trendleri ve Önerileri

Metalik Trend!

Desen ve renklerin cesurca kullanıldığı 2013 ilkbahar-yaz sezon koleksiyonları bize ilham vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz dönemlerde abiye modellerde karşımıza çıkan metalik tonlar artık günlük hayatımızda da bizimle birlikteler. Ayakkabıdan güneş gözlüğüne, çantadan aksesuarlara kadar birçok parçada karşımıza çıkıyor.

Gold, dore, bronz, yeşil, sarı, mor, mavi ve aklınıza gelen diğer tüm renklerin metalik versiyonları bu bahar vitrinlerde olacak. Metalik renkleri fazla abartılı buluyorsanız, ayakkabı ve çantalarda bir kısmı metalik olan parçaları tercih edebilirsiniz.

2013 Tesettür Giyim Trendleri ve Önerileri

Zıt Kutuplar Siyah & Beyaz

… Ve siyahın asaleti beyazın masumiyeti ile karşılaşır, Siyah & Beyaz bunun en güzel örneği. Moda dünyası, bu iki rengin kontrastından doğan etkileyiciliği tekrar keşfetmiş görünüyor.

Zıtlığın oluşturduğu en güzel uyumu sergileyen siyah ve beyaz ikilisi, bu yaz hiç olmadığı kadar ön planda olacak demiştik. Çizgileri isterseniz tüm kombininize yayın, isterseniz de tek bir parçayla ön plana çıkarın. Seçim sizin…

2013 Tesettür Giyim Trendleri ve Önerileri

 Uzakdoğu’ya Yolculuk

2013 İlkbahar-yaz trendleri arasında; kimono stili giysiler öne çıkıyor. Japone kol detaylı birçok ürün şimdi trend; ceketler, gömlekler, elbiseler… Kimono formları ve oryantal desenlerle Uzakdoğu’ya doğru bir yolculuğa çıkıyoruz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir