Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Yeni Sezonun Kurtarıcı Parçası Yelekler

Yeni Sezonun Kurtarıcı Parçası Yelekler

Tesettür Yelek Modelleri

Tesettürlü kadınlar için yaz sıcağına ferah bir fikir olan yelekler, mevsimin kurtarıcı parçası. Bir beyaz gömlek bana yeter diyen tasarımlar, tek başına tesettür kombin şıklığını üstleniyor.

Havalı şifonlar, şık kreplerle karşımıza çıkan eforsuz yelekler, kimi zaman bir çizgiyle kimi zamansa etnik desenlerle hareketleniyor.

Tesettür Yelek Modelleri

Etek – Yelek Takım: Kübra Biriktir – Satın Al

Günlük Şıklık: İpek Gömleklerle Etek-Yelek Uyumu

2018 ilkbahar – yaz koleksiyonlarının zamansız parçaları yelekler, yaz hafifliğiyle çekim alanını genişletiyor. İncecik kumaşlarla tasarlanan parçalardan en minimalist olanları dolaplarda yerini almalı. Takım olmalarının verdiği avantajla her an şık bir kombin yapmanıza olanak sağlayacak bu etek-yeleği mutlaka yaz kombinlerinize ekleyin.

Tesettür Uzun Yelek Kombinleri 2018

 • Kombin Detayları:
 • Yelek Elbise: Mango 2018 İlkbahar Yaz
 • Ayakkabı: Mango 2018 İlkbahar Yaz – 89.99 TL
 • Gömlek: Mudo 2018 İlkbahar Yaz – 89.95 TL
 • Çanta: Mango 2018 İlkbahar Yaz – 349.99 TL
 • Şal: Max Mara 2018 İlkbahar Yaz

Ofis Şıklığı: Çizgili Elbise Yelekler

Mesai saatlerine enerjiyi boydan çizgili elbise yelek getiriyor.Koton, oamuklu ve doğal keten kumaşlarla konforu ikiye çarpan yeleklerde her ayrıntı düşünülmüş. Boydan düğmeli olarak tasarlanan ve içine giyeceğiniz tek bir gömlekle  ofis şıklığına adapte oluyor. Şık babetler ya da stilettolarla havanızı bir anda değiştirecek yelek elbise ile koton şalları da kullanmayı ihmal etmeyin.

Tesettür Yelek Modelleri

Mavi Taşlı Yelek: Neways – Satın Al

Giy – Çık Yeleklerle Her Yere

Yaz sıcağında tesettürlü kadınların çekim alanında giy – çık parçalar var. Bunlar arasındaysa elbise boyuna uzanan kuşaklı ya da düğmeli yelek tasarımları. Kavurucu sıcaklarda üst üste giyme derdinden kurtaran parçalar şimdiden dolapların olmazsa olmazı. Kombin derdini de ortadan kaldıran tasarımlarda trend detaylar şıklığı sağlarken eforsuz halleri kendisine bir kere daha hayran bırakıyor.

Tesettür Yelek Modelleri

Kayra 2018 İlkbahar Yaz

Etnik mi Marin mi?

2018 ilkbahar – yaz koleksiyonlarında kendine geniş bir yer ayırmayı başaran yelekler, desenli modelleriyle göze çarpıyor. Sezonun yıldızı parlayan etnik dokunuşlarına rakip marin desenli parçalar oluyor. Elbiselerin, pantolon tunik ikilisinin eşlikçisi olacak desenli yelek tasarımlarında tarzını yansıtanı seçin.

Tesettür Yelek Modelleri

Kot Yelek: Neways – Satın Al

Yaz Sıcaklarında Kurtarıcı Beyaz Kot Yelek

Kavurucu sıcaklarda günlük konforun baş rolüne kot yelekler geliyor. Günlük tempoya uyum sağlayan kesimi, kumaşı ve yaka kısmında yer alan inci detayıyla bu yelek yaz sıcaklarına da iyi gelecek. Tek başına bir kombini ayağa kaldırmaya hazır olan kot yelekler, tesettürlü kadınların dolaplarında kurtarıcı parça olacak.

Tesettür Uzun Yelek Kombinleri 2018

 • Kombin Detayları:
 • Yelek: adL 2018 İlkbahar Yaz – 499.90 TL
 • Pantolon: Forever New 2018 İlkbahar Yaz – 229.90 TL
 • Gömlek: Mudo 2018 İlkbahar Yaz – 89.95 TL
 • Ayakkabı: Vepa’62 2018 İlkbahar Yaz – 499.00 TL
 • Çanta: Furla 2018 İlkbahar Yaz – 955.00 TL

Davetlere Adapte Olan Dozun Şık Yelekler

Şifon, güpür ve ipek kumaşlarla tasarlanan yelekler, gündüzden geceye adapte oluyor. Tesettürlü kadınların dozunda şıklık anlayışına uyarlanabilir yelekler, davetlere toplantılara özel günlere minimal ve yerinde bir tavır katacak. Özellikle canlı renkleriyle, ipek eşarplar, topuklu ayakkabılar, ipek gömleklerle kombinlenen şık parçalar, dozunda tavrıyla kurtarıcı oluyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *