Yeni Sezonun En İyi 5 Denim Parçası ile 5 Bahar Kombini

Yeni Sezonun En İyi 5 Denim Parçası ile 5 Bahar Kombini

Denim Ceket Kombinleri

Zaman ve her daim stil sahibi denim, 2019 ilkbaharında da zirvedeki yerini aldı. Sadece denim ceketlerin değil, denim etek ve elbiselerin de oldukça trend olduğu sezonda, baharı en renkli ve en cool şekilde karşılamaya hazırlanın.

Denim Etek & Blazer Ceket

Blazer ceketler, tişörtler veya rengarenk gömleklerle mükemmel eşleşen ‘denim etekler’, sezonun eforsuz parçalarından. Ne sıcak ne soğuk bahar günlerinde denimleri kombinlerken yardımınıza blazer ceketler koşacak.

Denim Etek - Blazer Ceket Kombini

Kot Etek – Neways: Satın Al

Blazer’ları ise kıştan kalma belli belirsiz gri ekose çizgilerin olduğu tasarımları tercih edebilirsiniz. Ceketlerin içine kombinleyeceğiniz kırmızı basic tişörtler görünümüzü tamamlayacak. Denim etek ve blazer ceket kombini tek dokunuşla ofise uyarlamak içinse sezonun rengarenk görünümleri hem baharı yansıtacak hem resmiyeti sağlayacak. Şal ve ayakkabı seçiminizde kombindeki renkleri seçmenin yanı sıra siyahla işleri kolaylaştırabilirsiniz.

Denim Elbise - Converse Ayakkabı Kombini

Denim Elbise & Converse

Hem şık hem konforlu olmayı başaran denim elbiseler, 2019 baharının gündeminde. Tek parçayla cool görünüme kavuşmanın çaresi olan denim elbiseler, yeni sezonda tekrar popüler olan Converse ayakkabılarla eşleşiyor. Bu konforlu ikilinin rahatlığını kaçırmayacak pamuk şallar organik bir silüet yakalayacak. Denimleri ofise uyarlamak isteyenler Converse yerine sivri burun mule ayakkabıları kullanarak mesai saatlerini konforlu şekilde tamamlayabilir.

Benin Koyu Mavi Doğal Kumaşlı Kolsuz Kot Elbise

Kot Elbise – Benin: Satın Al

Denim Jile/Tulum & Neon Triko

Yeni sezonda denim jile ve askılı tulumlar, baş rolü kapacak gibi görünüyor. İkonik bir havaya sahip bu parçalar, baharın neon yansımalarıyla iyi bir ikili oluyor. Siz de ılık havalara renkli bir başlangıç yapmak için askılı tulumların içine neon sarısı incecik trikoları kombinleyin. Bu ikilinin havalı görünümleri ikonik duruş için yeterli olacağından diğer parçaları beyazdan seçerek geçişi sağlayın. Sırt çantaları, bel çantalarının omuzdan takılışı, çirkin sneaker’lar kombini tamamlayacak diğer parçalar.

Denim Trençkot - Çizgili Tişört Kombini

Denim Trençkot & Çizgili Tişört

2019 baharında her kombine uyum sağlayacak, üstüne üstlük cool’luk katacak bir parça varsa o da şüphesiz denim trençkotlardır. Yumuşacık dokularıyla ve uzun boylarıyla tesetürlü kadına eforsuz bir seçenek sunan parçalar, neredeyse her markanın da koleksiyonunda var. Bu havalı parçayla ayrılmaz ikili olmayı başaran çizgili tişörtler de dolaplara eklenmeli. Denim trençkot ve çizgili tişört eşleşmesine, ispanyol paça pantolonları kombinleyebilirsiniz.

Kot Pantolon Ceket Takım

Denim Takım & İkonik Çanta ve Ayakkabı

Bahar mevsiminde ne giysem derdine son verecek denim takımlar, renkli ve ikonik parçalarla bir araya gelerek cool stilini güçlendiriyor. Takım olmasının yanı sıra denim ceket/gömleklerle kombinlenen denim pantolonlar da denim üstü denim trendini en baskın şekilde yansıtıyor. Denim takımlarla, desenli şalları kombinleyebilir; yuvarlak çantalarla sıra dışı bir hava yakalayabilir, sivri burun mule ayakkabılar ya da yüksek tabanlı sneaker’lar ile kombini tamamlayabilirsiniz. Sadece bir eşleşmeden yana olanlar da yakaya bağlayacakları fular ya da renkli rozetlerle kombine hareket katabilir.

Benin Kot Ceket ve Pantolon

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir