Yeni Sezonun Cep Yakmayan Bayram Kombinleri

Yeni Sezonun Cep Yakmayan Bayram Kombinleri

Mizalle Çizgili Tasarımlar

Bayram alışverişi telaşına düşerken; fahiş fiyatlar moralleri bozmasın. Yeni bir elbiseyle ya da şık bir tunikle bu özel günü karşılamak isteyenler için cep yakmayan parçalara bir araya getirdik! Bir tıkla ulaşabileceğiniz birbirinden harika parçalara uygun fiyatlarıyla ulaşmak ve tesettür kombin önerilerini yakalamak için yazımıza göz atın.

Hooop Store Beyaz Elbise

Bayramı Beyaz Elbise ile Karşılayın

Sıcak yaz günlerinde giymeyi özlemle beklemediğimiz beyaz elbiselerin şimdi tam zamanı. Sadeliğinden ödün vermeyen bu parçalara bayrama yakışır şekilde kombinlemek içinse beyazın en iyi eşlikçisi siyahı yanına alın. Hooop Store‘da uygun fiyatlı birçok elbise içinden gözümüze çarpan siyah biyeli beyaz elbise de monokrom şıklığı yakalayacak parçalardan biri. Şu an indirimde olan ve 90 TL’ye düşen fiyatıyla beyaz elbiseye tükenmeden ulaşın.

Kadriye Baştürk Potikare Etek

Pötikare Etekle Romantik Stili Yakalayın

2019 ilkbahar – yaz sezonunda en az çiçekler kadar romantik bir desen varsa, o da hiç şüphesiz pötikare desenlerdir. Kadriye Baştürk‘ün koleksiyonunda gözümüze çarpan pötikare desenli etek de hem genç hem hayalperest görünümler için birebir olacak. 100 TL’lik uygun fiyatıyla bayramı şık karşılamanıza yardımcı olacak bu eteği, dolaplarınızdaki beyaz gömlekler ve şirin babetlerle tamamlayın.

HE-QA Gök Mavi İki Cepli Tunik

Vazgeçilmeyen Tuniklerin Şık Görünümleri

Günlük hayatın vazgeçilmez parçası olan tuniklerin şık görünümlerini bayramda da kullanabilirsiniz. He-qa markasının 150 TL’lik uygun fiyatlı şık tunikleri de seçenekleriniz arasında ekleyebilirsiniz. Yaza yakışır renkleriyle, belden kemerleriyle ve maksi boylarıyla iyi bir stil yakalayabileceğiniz bu tuniklerle ton sür ton (aynı rengin farklı tonlarıyla bir kombin) akımına kapılabilirsiniz.

Kayra Floral Desenli Pileli Kloş Etek,

Kloş Etekleri Enerjik Renklerle Güzelleşiyor

Tesettürlü kadının bayram kombinine en yakışacak parçalardan biri kloş etekler. Sezon ortası indirimine giren Kayra markasında, yeni sezona ait birçok şık tasarımı uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Bayrama yakışacak sarı floral desenli pileli kloş etek, 120 TL’lik fiyatıyla gönülleri bir kere daha çelerken; şimdiden bedenler tükenmeye başladığı için acele edin. Desenli bir kloş eteği uygun fiyata dolaplara eklediniz mi, yine dolaplarınızda zaten var olan beyaz gömleklerle kombinleyebilirsiniz.

Mizalle Çizgili Parça Garnili Uzun Elbise

Desenli Elbiselerle Bayramda Trendi Yakalayın

2019 sezonunda kombinlere enerji kazandıran desenli tasarımlar, bayramda da trendleri yansıtmanızı sağlayacak. Sezona hızlı bir giriş yapan Mizalle‘nin koleksiyonunda gözümüze çarpan çizgili ve floral desenli elbiseler, 155 TL’lik fiyatlarıyla cep yakmazken; tek parça konforu sayesinde eforsuz kombinler yapmanıza imkan tanıyacak.

Kevser Sarıoğlu Siyah Piliseli Etek ve Touche Pembe Piliseli Etek

Olmazsa Olmaz Pileli Etekler

Bayram şıklığına yakışacak en trend parçalardan biri pileli etekler. Şık, genç ve cool bir görünüm için yeterli olacak pileli eteklerin hem siyahı hem beyazı Kevser Sarıoğlu markasından 130 TL’ye ulaşabilirsiniz. Ayrıca Touche markasında da 129 TL’yi poplin kumaşlı kırmızı ve pembe pileli eteklere göz atabilirsiniz.

Touche Verev Çizgili Keten Etek

Çizgili Keten Etekler Gençleri Selamlıyor

Bayram indirimine giren Touche markasında, gençlere özel hem sportif hem şık birçok uygun fiyatlı parça var. Keten dokularıyla konfor vadeden çizgili etekler de bunlardan biri. Fiyatı 129 TL olan keten çizgili evaze etekleri ister şık parçalarla kombinleyin isterseniz spor çizginizden ödün vermeyin.

Kadriye Baştürk Siyah Jile

Bayrama Jileler Çok Yakışacak

Jileler, 2019 yılındaki ününü giderek artırıyor. Bayrama da çok ama çok yakışacak bu parçalara, uygun fiyatlı olarak Kadriye Baştürk‘ün koleksiyonunda rastlıyoruz. Her renkle uyum sağlayarak dolaplardaki her renk şık bluz ve gömleklerinizle uyum sağlayacak bu parça, süper kahraman gibi tek başına kombini ayağa kaldıracak.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir