Yeni Sezonda Ne Nasıl Giyilir?

Yeni Sezonda Ne Nasıl Giyilir?

2013-Tesettür-Giyim-Önerileri

2013 Yaz Trendlerini Gardırobunuza Uyarlayın

2013 yaz trendleri çoktan sergilendi. Peki bu trendler günlük giyim tarzımıza nasıl yansıyacak? Uçlarda görünen trendleri normal gardıroplara uyarlamanın bir yolu var mı? Varsa bunlar neler?

Tüm bu soruların yanıtları için YesilTopuklar.com önerilerini izlemeye devam edin.

2013 Tesettür Giyim Modelleri ve Önerileri

Sezon Trendi ‘Neon’ Nasıl Giyilir?

Neon Trendi için ipuçları YesilTopuklar.com‘da! Neon sokak modası olmaktan çıkıp ünlü markaların koleksiyonları ile yetişkinlerin agrdıroplarına çoktan taşındı bile. Hasır, keten gibi doğal dokularla neon renklerin baskın etkisini kırın. Neonu baştanaşağı kullanmak isterseniz, tek rengin farklı tonlarını kullanın ve siz siz olun asla desen kullanmayın.

2013 Tesettür Giyim Modelleri ve Önerileri

Desenli Ürünler Nasıl Giyilir ve Kombinlenir?

Desenli kumaşlar birkaç sezondur yerini iyice sağlamlaştırdı. Farklı desenleri birlikte kullanırken renk uyumuna dikkat etmeniz çok önemli. Trendi yeni uygulamaya başlayanlardan iseniz baştan aşağı desen giyinmekten kaçının. Düz renkte bir şal-eşarp kullanmanız sizin yararınıza olacaktır, eşarbınızın giydiklerinizle savaşmasını istemezsiniz değil mi?

2013 Tesettür Giyim Modelleri ve Önerileri

Metalik Nasıl Giyilir?

En yalın kombinlere stil kazandıran bu trend yeni sezonda önemli bir yer kapsıyor. Metalik kumaşlar parlak sokuları ile şekerleme ambalajlarını hatırlatıyor bizlere. Tek bir metalik ürün kullanmaktan yanaysanız seçiminizi çantadan yana  kullanın. Metaliği pastel parçalarla tamamlayabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir