Yeni Sezonda Kabarık Uzun Etek Rüzgarı

Yeni Sezonda Kabarık Uzun Etek Rüzgarı

Tesettür Giyim 2013 Yaz Uzun Etek Modelleri

Christian Dior 2013 Haute Couture İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Bu sezon trendler gerçek anlamıyla tekerrürden ibaret diyebiliriz. Yüksek bel kloş etekler, hacimli tasarımlar, sımsıkı ve belden kemerli etekler ve küt burunlu ayakkabılar dolaplarımıza yıllar yıllar sonra geri dönüyor.

Modernize edilmiş kabarık uzun etekler harika bir görüntüye sahip. Belden sımsıkı kemerli kabarık etekler Christian Dior 2013 koleksiyonunun çarpıcı parçaları. Uzun, çiçekli ve kabarık etekler… Bu romantik ama çarpıcı karşılaşmaya hazırlanın…

Tesettür Giyim 2013 Yaz Uzun Etek Modelleri

Christian Dior 2013 Haute Couture İlkbahar Yaz Koleksiyonunda, yazı çiçekli tasarımlarıyla karşılıyor… Birbirinden canlı ve enerjik renklerin yer aldığı koleksiyonda, parlak kurmaşlar, desenli etekler göze çarpıyor. Şık ve belden oturan eteklerin yer aldığı koleksiyonun parçalarını çiçek desenleri süslüyor.

Yazın bütün pastel ve kozmetik tonlarının buluştuğu bu koleksiyonda herşey eskitilmiş, yıkanmış, buruşturulmuş, bir o kadar da çiçek deseni, fisto, fırfır, tül ve danteller ile süslenmiş. Şeftali, somon, adaçayı yeşili, krema ve uçuk mavilerin yazın vazgeçilmez beyazları ile yanyana geldiği bu tema tüm hayalleri gerçeğe dönüştürüyor.

Markanın 2013 ilkbahar-yaz görsellerinde, beyaz fon üzerindeki minimalist görseller, aynı zamanda Dior‘un Simons’tan önceki kreatif direktörü olan John Galliano’nun dramatik tarzından kopuşuna işaret ediyor.

Tesettür Giyim 2013 Yaz Uzun Etek Modelleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir