Yeni Sezonda İçinizi Açacak Parçalar

Yeni Sezonda İçinizi Açacak Parçalar

Yeni Sezonda İçinizi Açacak Parçalar

Tropikal ormanlardan masmavi denizlere ardındansa pembe bir masal dünyasına dalmaya hazır mısınız?

2017 İlkbahar- Yaz sezonunda, gerçeküstü siluetlerin güçlü adımlarını duyacaksınız . Hayatı yeniden anlamlandıran renkler, kıpır kıpır bir hissi açığa çıkaracak çiçekler, realizme sırtını dönen özgür kesimler. Adeta bir performans sanatı sergileyen yeni sezon koleksiyonlar, sizi maceraperest hayallerin peşinden sürükleyecek.

Yeni Sezonda İçinizi Açacak Parçalar

Doğanın Sanat Eserleri Çiçekler

Sezonlar boyu yıldızı hiçbir zaman sönmeyen doğanın sanat eserleri çiçekleri, 2017 baharında daha bir seveceksiniz. Bu yaz tesettür kombinler de sanatsal desenlerin ve tasarımların dayanılmaz etkisi altında kalacak.

2017 İlkbahar Yaz Tesettür Kombin Modelleri

Naif tonları ve romantik tavırlarıyla, artistik tasarımlara güç katan provokatif desenler, lüks algısını yakalıyor. Natürel stillerin başrolü olan yıldız parçalar, içinizde çiçekler açmasını sağlayacak.

Yeni Sezonda İçinizi Açacak Parçalar

Desenini Seç! Çizgili, Pötikare, Ekose, Puantiye…

2017 ilkbaharında, koleksiyonlar desenlerin dilinden konuşuyor. Geçtiğimiz yaz modasını güncelleyen markalar, çizgili parçaları yeniden tasarlıyor. Bu trendden sıkılanlar içinse şirin mi şirin pötikareler, fırfırlarla buluşuyor.

Gerçeküstü bir dünyanın kapılarını aralayan bu romantik desenler, hayalperest bir hisse yöneltecek. Ekosenin sportif hali, puantiyenin retro tavrı da içinizi açacak desenler arasında.

Yeni Sezonda İçinizi Açacak Parçalar

Tropikal Rüzgarlar Esecek

Tropikal yağmur ormanlarının capcanlı renkleri, tasarımlarda yer bulurken enerjinizi zirveye çıkarmaya hazır bekliyor. Bir trend daha küllerinden yeniden doğarken gömleklerden elbiselere, tuniklerden ceketlere transfer oluyor. Stillere hiç olmadığı kadar canlılık katacak tasarımlara, palmiye ağaçları, rengarenk çiçekler, ananaslar hatta papağan tüylerindeki bin bir ton yansıyor.

Yeni Sezonda İçinizi Açacak Parçalar

Rota Oluşturuluyor Masmavi Denizlere

Kıyılardan koleksiyonlara masmavi bir huzur vurdu. Düşeş etiketlerle yeni sezonda farkını bir kere daha ortaya koyan marin stili, en yeni yorumlarıyla taze bir yaza demir aldı. Özgürlüğün sembolünü stil havanıza yansıtacak mavinin bin bir tonu, yenilenme hissini ruhunuza işleyecek.

Yeni Sezonda İçinizi Açacak Parçalar

Tazeleyici Yaz Enerjisi İçin

2017’de markaların neşeli enerjisini en taze şekilde yakalayarak yıldızlaşın. Dinamik kesimlerle hayat bulan göz alıcı renkler kontrast uyumlarla dikkat çekiyor. Kırmızının capcanlı tarzı, fuşyanın yükselişi hızla sürüyor. Renklerle yakalayacağınız enerjik kimlikler içinizi açarken, tazeleyici hissi yakalayacak.

Yeni Sezonda İçinizi Açacak Parçalar

Sokaklar Bembe’Yaz’

2017 ilkbahar – yaz sezonunda, sokaklarda zarafet rüzgarı esecek. Safiyane havasıyla stillere masumiyet katan bembeyaz parçalar, sizi başka dünyalara götürecek. Bir kuğu edasıyla sokaklara romantik olduğu kadar ikonik tavırları vurgulayacak beyaz, stilinizi nirvanaya taşıyacak. Beyaz bir ceket, beyaz bir elbise… Seçiminiz ne olursa olsun renginiz bu yaz belli.

Yeni Sezonda İçinizi Açacak Parçalar

Eşofman Giyme Dersi

Eşofmanları artık ilk görüşümüz değil. Ancak havaların ısınmasıyla en çok ihtiyaç duyulacak konforlu parçalar, yükselişteki tasarımlarla rutinden çıkıyor. Mesaj içerikli sweetler, armalı ve figürlü parçalar, renkleriyle enerjik hissi canlandıran tasarımlar iddiasıyla geliyor. Sokak stilinin parlayan ikonik tavrı olacak neşeli eşofmanlarla konforlu şıklık nasıl olur, ders verin.

Yeni Sezonda İçinizi Açacak Parçalar

Sıra Dışı Aksesuarlar ve Ayakkabılar

Aksesuarların sıra dışı tavırlarına kayıtsız kalmayın. Sınırları zorlayan figürlü, armalı, broşlu hatta oyuncaklı çantalar; ponponlu, fiyonklu, bağcıklı terlik ve ayakkabılar söz sahibi olacak. Popülaritesi yüksek bu parçalar, farklı enerjileriyle içinizi açacak.

2017 İlkbahar Yaz Tesettür Kombin Modelleri

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

“Yeni Sezonda İçinizi Açacak Parçalar” için bir cevap

  1. Filiz Bingöl dedi ki:

    Bu eteğinizden almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir