Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Yeni Sezonda Çiçek Açan Denim Parçalar

Yeni Sezonda Çiçek Açan Denim Parçalar

Kot Tesettür Kombinler 2017

2017 yazında en keyifli stillerin yolu, denimden geçiyor. Bazen bohem bazen sofistike, genellikle de sportif cool!

Günlük stilin baş tacı olan denim parçalar, dozunda şıklık arayanların anahtarı. Havalı ve konforlu görünümler için ideal örnek olan tasarımlar, yüksek modayla yakın temas kurarken peşine çiçekleri, nakış ve taş işlemeleri, eğlenceli figürleri alıyor. Bir bahçeden kopup gelen taptaze çiçeklerle denimleri süslerken sezonun cool trendini siz de keşfedin.

Kot Tesettür Kombinler 2017

Nakışlı Ceketler: Bu sezon denim ait olduğu yere, zirveye geri dönüyor. En iddialı formlarıyla bir kez daha karşımıza çıkan tasarımlar, çiçekli nakışlı görünümleriyle olasılıkları çoğaltıyor. Denim giymenin binbir yolunu sağlayan nakış detaylı denimler, ceketlerle bir araya gelince ilkbaharın serin günlerinde iddialı ve trend bir görünüme kavuşturuyor. Etekler, elbiseler ve tunikler, her kombininize anında adapte olacak denimler çiçek nakışlı görünümleriyle renk katacak, enerjisi yükseltecek.

Kot Tesettür Kombinler 2017

Nakışlı Gömlekler: 2017 İlkbahar – Yaz gardıroplarını yenilemenin en stil sahibi yolu çiçek nakışlı denim gömleklerden geçiyor. Favori parçalarınız arasında ilk sıraya yerleşecek gömlekler, yepyeni görünümler için bekliyor. İkonik bir stilde söz sahibi olacak tasarımlar, eteklerinizle buluşmak için gün sayıyor.

Kot Tesettür Kombinler 2017

Çiçekli Tunikler: Yeni nesil alternatiflere şans vermek için çiçek işlemeli denim tuniklere şans verin. Günlük stilinizi zamanın ruhuna adapte edecek denim tunikler üstüne üstlük her parçayla kolayca kombinleniyor.

Kot Tesettür Kombinler 2017

Taş İşlemeler: İşlemelerle yepyeni bir karakter kazanan denimler, sezonun gizli silahı. Popüler yaklaşımlarıyla ve detaylara gizlenen ışıltısıyla sportif denimler, şıklığın yeni habercisi.

Kot Tesettür Kombinler 2017

Ananas Figürleri: Denim parçalar yeni sezonda herzamanki tavrından sıyrılıyor. Tropik meyveler, ananaslar, palmiyeler… Rengarenk halleriyle gönülleri bir kez daha fetheden cool tasarımlar, gömleklerden ceketlere konu oluyor.

Kot Tesettür Kombinler 2017

Mesaj İçerikli Denimler: Yüksek modanın güncel trendi denimlerin size mesajı var. Yazı baskılarıyla hareketlenen tasarımlar gençlik aşısı vuruyor. Bu renkli parçaların stile kattığı cool hava tartışılamaz.

Kot Tesettür Kombinler 2017

Denimin Yeni Yüzü: Yeni sezonun denimleri klasik mavisin sıyrılarak beyaz, pembe, yeşil, siyah gibi farklı renklerle tasarlanıyor. Cool denimler için kreatif fikirler yakalamak isteyenler 2017’nin renkli trendlerini dolaplara eklemeli.

Kot Tesettür Kombinler 2017

Zımbalı Tasarımlar: Çiçek açan denimleri takip eden bir diğer trendse, zımbalı tasarımlar. Nakışlar, işlemeler olur da metalik aksesuarlar olmaz mı? 2017’nin tüm detayları zaman zaman buluşuyor, çiçek açan nakışların romantikliğiyle zımbaların karakteristik duruşu bir araya geliyor.

Kot Tesettür Kombinler 2017

Bonus! Denim Etek & Elbiseler

Denim gömlek ve ceket tasarımlarının takipçisi, etek ve elbiseler oluyor. Pantolonlarda görmeye alışkın olduğumuz çiçekli nakışlar tesettürlü kadına pek hitap etmese de bu trend görünüm, etek ve elbise tasarımlarında kendini gösteriyor. Sokak stilinin çiçek açan denimleri, 2017 stilinizi güncellemeniz için yıldızını iyice parlatıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *