Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Yeni Sezon Koleksiyonlarının Işıltılı Yüzünü Keşfedeceğiniz Parçalar

Yeni Sezon Koleksiyonlarının Işıltılı Yüzünü Keşfedeceğiniz Parçalar

Payet ve pullu Tesettür Giyim Modelleri

İlkbahar yazın sofistike ışıltısıyla parlamaya hazır mısın? İster ofiste ister alışverişte, ister gece ister gündüz, yüksek modanın yeni söz sahibi parıldayan tasarımlar her anın eşlikçisi oluyor.

Kusursuz siluetleriyle sokağın yeni şıklığı olan tasarımları, simli iplikler, pullar payetler, inciler ve metalik taşlar parlatıyor. Işıltılı şehirlerin ışıltı görünümlerini keşfetmek için geç kalmayın!

Payet ve pullu Tesettür Giyim Modelleri

Pullu – Payetli Parçalarla Renklenme Zamanı

Sokakların yeni stil sahibi konuğu pullu – payetli ceketler zirveye oynuyor. Işıltı bir şöleni sokaklara getirecek iddialı tasarımlar, dökümlü kumaşlarıyla, kruvaze kesimleriyle beğeni üzerine beğeni topluyor. Siyah payetli ceketler dolapların tek kurtarıcı olurken, gökkuşağının dönüşümlü renklerini çalan pullu tasarımlar tutku uyandırıyor. Bir topukluyla geceye, spor seçimlerle gündüz şıklığına eşlik edecek payetli ceketler, yaz sıcaklarına enerji getirecek.

Payet ve pullu Tesettür Giyim Modelleri

Işıltılı Bluzlar Şimdi Çok Moda

Yeni sezonun masum femineni ışıltılı inciler, şıklık genini bluzlar taşıyor. Yeni neslin eski yıldızı incilerin hareketlendirdiği yumuşacık bluzlar, günlük şıklığın başrolünü oynuyor.

Payet ve pullu Tesettür Giyim Modelleri

Gökkuşağına Bürünen Çantalar Göz Alıyor

Birkaç sezon önce gündeme oturan büzgülü çantalar, yeni sezonda boyut değiştiriyor. Bohem havasından sıyrılıp farklı renklere yönelen büzgülü çantalar siyahla yetinmek zorunda da kalmıyor. Rengarenk pul ve payetlerle hareket kazanan çantalar, monoton havayı kırıyor, yaz sıcaklarına yüksek enerji katıyor. Gökkuşağı’nı andıran ışıltılı çantalar, şıklığı tek başına üstleniyor.

Payet ve pullu Tesettür Giyim Modelleri

Metalik Işıltılar Sokak Stiline Adapte Oluyor

Uzay çağının yaşandığı yeni sezonda metalik ışıltılar göz alıyor. Eteklere, ceketlere sıradışı duruşlar katan gri metaller ya da altın görünümler, kombinlerin yeni kazananı oluyor.

Payet ve pullu Tesettür Giyim Modelleri

Payetli Kap: Temperley London

Işıltılı günlere bir diğer yolculuğu da ayakkabı, çanta ve aksesuarlar yapıyor. Pulların payetlerin parıldadığı ayakkabı ve çantalar, metalik aksesuarlar ve daha birçoğu… Kusursuz görünümleriyle ışıltıyı detaylara indirgemeyi sevenler için en iyi seçenek olacak bu parçalarla sokak stilinde cool havanızı tekrar tekrar vurgulayın.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *