Aker Eşarp 2015 Yaz Koleksiyonu

Aker, Armine, İpekevi, Pierre Cardin, Cacharel, Setrms, Sarar gibi tesettürlü kadınların vazgeçilmezi olan eşarp markaları arasında yer alıyor.

Yesiltopuklar.com ilkbahar yaz sezonunun eşarp trendlerini farklı ve benzersiz alternatifler öneriyor.

Aker Eşarp 2015 Yaz Koleksiyonu

2015 eşarp modelleri bir kadının gündüzden geceye farklı organizasyonlarda taşıdığı tüm stillere hitap ediyor. İpekevi hitap ettiği kendine özgü stili olan cool kız modeline tamamen özgür ve sıra dışı modeller sunarken Aker çok yönlü bir perspektife sahip olan koleksiyonuyla kadının sofistike stilini tamamlıyor.

Aker Eşarp 2015 Yaz Koleksiyonu

Aker’den Yaşama Sevinci Temalı Eşarp

Hünerli Aker tasarımcılarının bu işi severek yaptığının bir göstergesi. Yaşama sevinci temalı eşarp, canlı renkleri ile baharı müjdelerken geometrik desenleriyle özellikle gençlerin favorisi olmayı başarıyor.

Aker Eşarp 2015 Yaz Koleksiyonu

Ayrıca Cool-Ex teknolojisine ve pamuk-ipek karışımına sahip Aker Yaz Serinliği eşarpları da yaz aylarında kurtarıcınız olabilir. Bu teknoloji sayesinde sıcak yaz ayları bahar serinliğinde geçiyor.

Yaz aylarında rahatlığı sayesinde vazgeçilmezimiz olan ipek şallara Aker’den 101 renk alternatifi. Açık tonlardan en koyu tonlarına, çift taraflı tasarımlardan swarovski taşlılara kadar geniş bir renk ve ürün skalasına sahip.

Armine Eşarp Şal 2015 Yaz Koleksiyonu

Armine’den Saf ipek Şal

Armine eşarp 2015 ilkbahar yaz sezonu için hazırladığı saf ipek şallar ve özel tasarım eşarplarla içinizde yaz coşkusunu yaşayabilirsiniz. Günün her saati en önemli tamamlayıcı olan eşarp ve şallar bu sezon hiç olmadığı kadar renkli ve hiç olmadığı kadar şık.

İpekevi Şal 2015 Yaz Koleksiyonu

Doğanın Renkleri İpekevi Işıltısıyla

İpekevi 2015 ilkbahar yaz sezonuna “Modanın Rengi” mottosuyla giriş yaptı. Doğanın renklerini, %100 ipeğin ışıltısıyla buluşturan İpekevi her gün yeni bir renk her gün yeni bir sen anlayışını İpekevi kadınına ithaf ediyor.

İpekevi Şal 2015 Yaz Koleksiyonu

“İpek şal”ın mucidi olarak tanımlayabileceğimiz İpekevi markası dikdörtgen şalların yanı sıra eşarbın klasikliğinden de vazgeçemeyenler için kare ipek şalları üretime geçirdi. Şimdi seçim sizin… İpekevi şal mı, eşarp mı?

Setrms Eşarp 2015 Yaz Koleksiyonu

1974’ten Bugüne Setrms

1974’ten bugüne dilediğinizce zarafeti, keyifli bir alışverişle sizlere sunan Setrms 2015 yaz eşarpları usta tasarımcılar elinde hazırlandı… Çiçek desenlerinin puantiyelerle birleştiği SETRMS İpek Eşarp bu yaz zarafetinize zarafet katacak.

Sarar Eşarp 2015 Yaz Koleksiyonu

Sarar’dan Eşsiz Renkler

Doğanın eşsiz ahenginden ilham alarak hayat bulan Sarar 2015 eşarp koleksiyonu özgün çizgiler ve keşfedilmemiş desenlerle sizleri doğaya çağırıyor.

Pierre Cardin Eşarp 2015 Yaz Koleksiyonu

Pierre Cardin ile Renk ve Desen Uyumu

Renk ve desenlerin uyumunu Pierre Cardin dünyası ile stilinize taşıyın. Pierre Cardin seyahatlerinizde de yanınızda! Renkli seyahat ürünleri ile hafta sonunda biraz uzaklaşmaya ne dersiniz?

Pierre Cardin Eşarp 2015 Yaz Koleksiyonu

Zarafetin sırrını güllerin taç yapraklarında arayan, iflah olmaz romantikler için iri gül desenli kusursuz bir eşarp modelleri Pierre Cardin eşarp 2015 yaz koleksiyonunda sizleri bekliyor.

Cacharel Eşarp 2015 Yaz Koleksiyonu

Cacharel’de Geleneksel & Modern Desenler

Cacharel eşarplar, geleneksel ve modern desenleri başarıyla harmanlayarak her ortamda gönül rahatlığıyla takabileceğiniz zamansız bir şıklık vadediyor. Sıcak yaz aylarının en iddialı ve göz alıcı renklerini abartısız çizgilerle tasarlanmış Cacharel eşarplarla zamansız kombinlere dönüştürün.

Aker Eşarp 2015 Yaz Koleksiyonu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir