Yeni Sezon Çizme Modellerini Nasıl Kombinlemeli?

Yeni Sezon Çizme Modellerini Nasıl Kombinlemeli?

Sena Sever'in Spor ve Klasik Çizme Kombinleri

Trendler listesinde kıyafetlerin gücünü sollayan çizmeler ikonik olmak için tek başına bile yetiyor. Yağmurda çamurda sizi yalnız bırakmayacak şıklığınızı her daim koruyacak bu nabız yükselten modeller yine kadınların en hassas yerinden vuruyor.

2024 kışının en sevilen çizme modellerini mercek altına aldık ve Sena Sever’den ilhamla nasıl kombinleyeceğiniz konusunda tüyolar hazırladık. Topuklu çizmelerden postallara, kroko desenlerden kovboy tarza kış sezonda ayaklarınızı ısıtırken kombinlerinizi tamamlayacak en yeni çizme modellerine gelin birlikte bakalım.

Sena Sever Beyaz ve Siyah Topuklu Çizme Kombinleri

Topuklu Çizmelerde Öne Çıkan Renk Beyaz mı, Siyah mı?

Son bir kaç sezonun en popüleri olmayı başaran beyaz çizme sadece karanlık parçaları aydınlatmakla kalmıyor, kendi kadar beyaz ve saf tasarımlarla da tam anlamıyla kusursuz birliktelikler sunuyor. Tıpkı Sena Sever’in hem elbise hem çizme hem çanta da birbirine yakın beyaz ve tonları, aynı kombinde kullanması gibi. Siyah topuklu çizmeler ve yine aynı renk el çantası tüm sezonların en iyi birlikteliklerinden oluyor. Tarzı sevilen influencer’da bu sefer beyaz ikili takımı siyah çizme ve çanta ile tamamlayarak harika bir uyum yakalıyor. Kısacası çizmelerde beyaz ya da siyah fark etmeksizin kış kombinlerini güçlü ve şık bir stile dönüştüren klasiklere her zaman ihtiyaç duyuluyor.

Sena Sever Postal Çizme Kombinleri

Maskülen Postal Çizmelerle Feminen Stiller

Bu kış sadece şık duruşlarıyla bilinen çizme ve çantalar yok elbette. En sportif tavırlarıyla mevsimin soğuğuna dayanan güçlü tasarımlar da var. Soğuk havaların öne çıkan postal çizmeleri, özellikle kalın tabanlarıyla bir botu dikkat çekiyor. Maskülen ve konforlu stilleri sevenlerin tercihi olan bu çizmeleri Sena Sever eteklerle kombinleyerek farkını ortaya koyuyor.

Sena Sever Kroko Çizme Kombinleri

Parlaklığıyla Göz Alıcı Vahşi Desenli Çizmeler

Doğanın vahşi desenleri krokolar 2024 kışının çizme modellerine güç katıyor. Bu sezon sadece timsah derisi desenler moda değil. Onlardan daha kullanışlı olan desensiz ve düz timsah derisi kabartmalarla tasarlanan modeller var. Hem çizmede hem çantada görülse de tek kombine bir tane vahşi yeter diyen Sena Sever, üç farklı kombinini aynı kroko desen rugan çizmeyle tamamlıyor. Kombinlere uyum sağlamakla kalmayıp şıklık dozunu yükselten tasarımlar, mevsimin nabzını hızlandırıyor. Sever’in kombinindeki gibi zıt renklerle kendini birkaç metre öteden belli eden ya da ton sür ton kombinlerin tamamlayıcısı olanlar, hepsi de birbirinden şık ve ikonik.

Sena Sever Kovboy Çizmelerle Kombinleri

Bohem Stilde Süet Farkı

Yeni sezonda western çizme yerini sağlamlaştırıyor. Bilindik stillerin dışına çıkarak kışı hareketlendirecek tasarımlar, güçlü duruşlarıyla ikonik kombinler vadediyor. Sena Sever’de kovboy tarzı tasarlanan süet çizmeleri birbirinden farklı kombinlerde kullanarak bunu ispatlıyor. Beyaz etek ve siyah kısa ceketle eşleştirerek öne çıkarttığı western çizmeyi, kahve tonlarında kazak-pantolon ikilisiyle kullandığında mükemmel uyum yakalıyor. Bej triko elbiseyle yine ton sür ton bohem stile imzasını atıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir