Yeni Nesil Görünümlerde Çorapların Dikkat Çeken Yüzü

Yeni Nesil Görünümlerde Çorapların Dikkat Çeken Yüzü

Marjinal Çoraplar

Sıradan bir kombinin sıra dışı bir çift çorapla nasıl farklılaşacağını hiç düşündünüz mü? Sıradan bir parça olan çoraplar eğlenceli ve renkli formları ile genç stillerin yeni favorisi oluyor.

Yalın kombinlere farklı ve dinamik bir duruş katmanın en basit yolu olan bu trend, 2017 sezonunda da gündeme düştü. Yeni nesil görünümlerde çorapların dikkat çeken yüzü yakın markajımızda!

Anne Sözü Dinleyen Gençler

Dünya markaları bu sezon yine anne sözü dinliyor. Ayakları sıcak tutmanın peşinde olan canım annelerimizin gönlü artık rahat. Bu ısı yükselten ikonik trend, esintili bahar aylarına yaklaşırken zirveye doğru koşuyor. Kışın gururla taşınan yeni nesil görünümlerin süper kahramanı çoraplar, bahar sezonunda da ayaklardan çıkmayacak.

Marjinal Çoraplar

Çoraplar Gururla Sunar

Bir zamanlar görünmemesi için çaba sarf edilen çoraplar, artık karşımızda. Kışın bot ve çizmelerden kendini gösteren ikonikler, bahar sezonunda da spor ayakkabılardan çıkıyor. Beklenmedik siluetlerle sokaklara yansıyan çoraplar, renk ve desenleriyle kombinlere ısı kazandırıyor.

Kimi Asi Kimi Romantik

Oyun bozan çoraplar, kombinlerinizde adeta stilinizi belirliyor. Metalik, siyah ve file çoraplar punk akımının uzantısı olurken; sevimli tonlardaki çoraplar enerjik ve romantik stillere adım attırıyor.

Marjinal Çoraplar

Yeni Trend: Kırmızı

Ayakkabıdan gözüken çorabın stili ya da trendi olur mu demeyin. Çocuk kategorisinden sıyrılıp gelen kırmızı çoraplar, ansızın kombinlerde yer ediyor. Yeni cool olarak tanımlanan masalsı çoraplar, fazlasıyla iddialı.

Çorapların Gözü Sandaletlerde

Soğuk kış günlerinde botlardan kendini belli eden çoraplar, havaların ısınmasıyla gözünü sandaletlere dikti. Stilettolarla asla özdeşleştiremeyeceğiniz çoraplar, kalıplaşmış düşünceleri yıktı geçti. Sadece bununla da kalmayan provokatif çoraplar, açık burunlu ayakkabılardan, sandeletlere ve hatta terliklere kadar her yere gözünü dikti.

Marjinal Çoraplar

Eğlenceli Yorumlar

Yeni neslin görünümlerine eğlenceli yorumlar katan çoraplar, oldukça renkli. Çorap ve yaz ikilemini birbirine yaklaştıran bu tavra, çiçek baskıları, puantiye, payet, çizgiler ve karakteristik figürler eşlik ediyor. En sıradan kombinlere bile anında cool’luk katacak neşeli çoraplar, gençlik modasıyla yakın temasta.

Marjinal Çoraplar

Sneaker & Çorap Birlikteliği

Çoraplar en neşeli ve cool tavırları, karşımıza sneakerlarla çıkıyor. Yeni neslin tutkuyla bağlandığı akımda, bu iki iyi arkadaş asla ayrılmıyor. Bembeyaz sneakerlardan göz kırpan renkli çoraplar, adeta gençlerin yeni buluşu.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

“Yeni Nesil Görünümlerde Çorapların Dikkat Çeken Yüzü” için bir cevap

  1. Husniye dedi ki:

    4. Resimdeki eşofmanları nereden temin edebilirim? Admin lütfen cevap verirmisin..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir