Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Yazlık Bileziklerle Stil Görünün

Yazlık Bileziklerle Stil Görünün

Yazlık bilezik olur mu demeyin!… Herşeyin yazlığı kışlığı olur da bileziğin olmaz mı?

Yaz mevsimi iklim olarak sıcak olsa da kıyafetlerin serinletici havası kullandığımız takı ve aksesuarlara da etki etmekte. Yazlık bileziklerin kışa göre yorumu, sadelik ve ağırlık bakımından hafiflikle izah edilebilir.

Bilezik Modelleri

Eskiden genç kızların favorisi ve severek kullandıkları paralı bilezikleri vardı. Altın zincire sıralanmış beş altı adet çeyrek cumhuriyet altını aynı zamanda genç kızlık nişanesi gibiydi. O zamandan bu zamana takı tasarımında bilezikler yeni bir boyutla değer kazandı.

Bilezik Modası

Zincirli, boncuklu, pırlantalı, kelepçeli, klipli, kelebekli, kalpli, anahtarlı, gümüş ve altın sırmalı… Yazlık bilezikler de bu detaylar dikkat çekiyor. Peki sizin seçiminiz hangisi olurdu? İsterseniz paylaştıklarımızdan siz de kendinize bir bilezik beğenin.

Yazlık Bilezik Modası

Bileziklerin özel gün ve davetlerde kıyafete kattığı anlam bakımından kendine has bir kimliği olsa da, günlük yaşamda yeri bir başka. Şimdilerde ise yazlık bileziklerle stil görünmek çok moda.

Yazlık Bilezik Modelleri

Bilezikler; nostaljik, otantik, mistik ve folklorik imgeleri üzerinde taşıyarak bir kombini en iyi tamamlayan aksesuarların başında gelir. Peki adı yazlık bilezik olan bu şık aksesuarlarla kışın kombin yapmaya ne dersiniz?

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *