Yazın Son Günlerini Sky Tower Hotel’de Yaşayın!

Yazın Son Günlerini Sky Tower Hotel’de Yaşayın!

Muhafazakar Oteller Sky Tower Hotel

Muhafazakar Oteller: Sky Tower Hotel

Düzce-Akçakoca’nın en nezih otellerinden biri olan Sky Tower Hotel; dekorasyonu, nefis kahvaltıları ve ruhuyla öne çıkıyor.

İstanbul’a yakınlığı ile her mevsim tercih edilebilen Sky Tower, sakin, huzurlu bir vaha. Şehir stresi ve yoğunluğundan uzak ama istenildiğinde de şehre tekrar dönülebilecek kadar yakın konumu ile kara-deniz yoluyla rahatça ulaşılabilen Sky Tower Hotel; Ankara, Zonguldak, Bursa ve İstanbul’a sadece birkaç saat mesafede…

Sky Tower 35 km uzunluğundaki kumsalı, şirin limanı ve ılıman iklimiyle Karadeniz’in en güzel tatil merkezlerinden biri. Ayrıca Sky Tower’da yıl boyunca tesise ulaşım için Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan özel araçlarla ulaşım hizmeti de sunuluyor.

Otelin en sevilen özelliklerinden bazıları ise, ibadet alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları, kütüphanesi, spa alanları…

Muhafazakar Oteller Sky Tower Hotel

Bay ve Bayanlara Özel Havuz ve Palajlar

Otelin bay ve bayanlara ayrı ayrı olmak üzere havuz ve plajları mevcut. Açık havuz ve otelin önünde bulunan plaj sadece 13 yaş altı bayan misafirler, beyler ve haşema giyen bayan misafirlerin kullanabiliyor. Bikini ile girmek isteyen bayan misafirler ise bayan spa bölümünde bulunan kapalı havuza ya da kadınlar plajına yönlendiriliyor.

Muhafazakar otel konseptini en güzel şekilde uyarlayan ve hizmet kalitesi ile ortaya koyan Sky Tower Hotel’de alkollü mamul servisi mevcut olmamakla birlikte, otelin halka açık alanlarında alkollü içecek kullanımı da yasak.

Tüm Muhafazakar Oteller için tıklayın.

Sky Tower Hotel İletişim:
Adres: Yalı Mahallesi, İnönü Cad, Ceneviz Sk No:2 Akçakoca / Düzce
Telefon : 444 7 759

Yorumlar

“Yazın Son Günlerini Sky Tower Hotel’de Yaşayın!” için 2 cevap

  1. Eylül Doğan dedi ki:

    Annemle birlikte haftasonu tatili için gitmiştik. Gerçekten İstanbul’da yaşayan biri olarak yakın olması gayet iyi. Ayrıca otel hem çok şık hem de çok temiz. Kadınlar ve erkekler için ayrı havuzların olması da annem için çok iyi olmuştu. Hizmetinden çok memnun kaldık. Yakın bir yerlerde dinlenmek isteyenler için çok güzel bir alternatif olmuş.

  2. osman dedi ki:

    Mütedeyyin insanlar için güzel bir yer olmuş. Ailecek gidilebilecek en güzel yerlerden biri.
    havuz,plaj ve spa gerçekten deneyimlenmeli.

    istanbula yakın güzel bir yer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir