Yazın 4 Pastel Tonuyla 4 Farklı Kombin

Yazın 4 Pastel Tonuyla 4 Farklı Kombin

Qanu Elbise(Elif Doğan) - Sahra Afra Takım(Büşra Nur) - Venöve Gömlek(Betül Gedik) - Manuka Elbise(Kübra Doğan)

Capcanlı, neon renklere bir süre ara verip pastel tonlarıyla sakinleşmeye ne dersiniz? İlkbahar – yaz koleksiyonları öylesine neşeli geldi ki, renkleri karıştırdık durduk. Ancak her zaman bu kadar enerjik olmak zor. Biraz minimalleşmeye, yumuşak geçişler yapmaya ihtiyacımız var. Tabii ki tamamen rengimizi kaybetmeden. Gelin romantik ve hayalperest görünümleriyle yazın 4 pastel tonundan 4 farklı kombin ilhamı alalım.

DeFacto Mint Elbise - Mango Mint Elbise - Normcore Mint Tunik

DeFacto Elbise
Mango Elbise
Normcore Tunik
Normcore Şal

Biraz Sakinleşmek İçin: Bosbol Mint Yeşili Elbiseyi Kombinle

2022 yaz sezonunda yeşilin en neon tavırları ikonik modaya damgasını vursa da aramızda cool bir ton var. Sıcak günlere serin bir hava getirmeyi başaran bu isim, mint. Kızgın kumlardan serin sulara bir his bırakan bu pastel renk, 2022 yaz sezonunda sokak stilinde tüm olasıklarıyla karşımızda. Dememiz o ki, mint yeşili bosbol bir elbiseyi, sezonun kontrast uyumlarına aldırış etmeden monokrom şekilde kombinleyin. Baştan aşağı saracak bu renk ruhunuza iyi gelecek.

Mango Sarı Takım - DeFacto Sarı Takım

Mango Blazer Ceket
Mango Pantolon
DeFacto Blazer Ceket
DeFacto Pantolon

Nergis Sarısı Takımlarla Pozitif Bir Yaz

Yaz günlerinin en pozitif rengi olan sarı, pastel tonlarıyla kendini sevdiriyor. Özellikle Pantone’un da trendleri arasında olan nergis sarısı, hem sıcak hem de sakin tarafıyla ‘en’ler listesine giriyor. Neşeli günler vadeden bu renk, özellikle klasik takımları daha sevimli bir hale getirmek için aramızda.

2022 Pastel Sarı Gömlek İle Tesettür Kombin

Massimo Dutti Gömlek
DeFacto Pantolon
Mango Babet
DeFacto Şal
Mango Çanta

Kendisini biraz daha minimal kullanmak için nötr tonlarla eşleştirebilir, biraz çılgınlık yapmak istiyorsanız yeşil, lila ya da pembeyle tamamlayabilirsiniz.

Normcore Lila Tunik ve Benin Lila Elbise

Normcore Tunik
Benin Elbise
Normcore Şal

Lila Elbiselerden Çiçek Kokuları Geliyor

Çiçeklere olan sevgimizi artıran lila tonları, pastel görünümleriyle mevsimin aranılan ismi. Naif ve romantik duruşlarıyla çok sevilen popülaritesi yüksek bu renk, her parçayı bambaşka bir tavra soksa da özellikle özel günleri güzelleştirmeyi çok iyi biliyor. Onu ister lila elbiseyi topuklu sandaletlerle kombinleyip yine kendi renginden bir şalla tamamlayın isterseniz de lila bir tuniği yine daha koyu ve pastel bir mor tonuyla eşleştirin.

2022 Çizgili Elbise İle Tesettür Kombin

1- DeFacto Elbise
2- Mango Babet
3- Normcore Şal
4- Mango Çanta

Buzul Gölünden Gelen Mavi Gömlek Ferahlığı

Kavurucu sıcaklara buz gibi bir etki yapmak için trendler arasına giren maviler, bu mevsim herkesi çekim alanına alıyor. Pantone’un listesinde bükülmüş şeker, buzul gölü gibi isimlerle adlandırılan popüler pastel tonu maviler, havadar, sakinleştirici ve dingin bir hava vadediyor.

Massimo Dutti Mavi Gömlek - Qooq Store Mavi Gömlek (Hülya Aslan) ve Koton Mavi Gömlek

Massimo Dutti Gömlek
Qooq Store Gömlek
Koton Gömlek
Pliseli Etek

Tam da bu yüzden dolaplara buz mavisi bir gömlek şart. Kendisini daha koyu mavi bir şalla, pileli beyaz eteklerle ve mavi Converse’lerle kombinlemeyi unutmayın.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir