Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Yaza Özel Renkli Tatil Kombinleri

Yaza Özel Renkli Tatil Kombinleri

2014 Yaz Tatili Kıyafetleri

Koca bir yılın yorgunluğunu atmanın zamanı geldi. Güzel bir yaz tatilini hepimiz hayal ediyoruz. Peki yaz tatiline gitmeye hazır mısınız? Gardroplarınızda tatil kıyafetlerinizi ayarladınız mı? Henüz yaz tatili için kıyafetleriniz konusunda karar vermediyseniz, bu yazımızı muhakkak okumalısınız. Tatile özel stil önerilerimiz, kıyafet seçimlerinizde size yardımcı olacak.

Yaz Tatili Tesettür Kombinleri

Kombin1: Etek: Chicwish, Ayakkabı: Asos, Tunik: Calypso

Aklınızdan hiç çıkarmamanız gereken bir konu, tatilin sizi tüm negatifliklerinizden ve fazlalıklarınızdan arındıracak olması. Bu yüzden kıyafetlerinizde rahat ve spor bir şıklığı öncelikli düşünmelisiniz. Fazla abartıya kaçmadan sade modeller ve rahat modeller tatil kombinleriniz için ilham kaynağınız olmalı.

2014 Yaz Tatili Tesettür Giyim Modelleri

Son yıllarda tatil köyleri ya da otellerde hanımların çoğu kıyafet konusunda aşırıya kaçmakta. Özellikle akşam yemeklerinde topuklu ayakkabılar, abiye kıyafetler, abartılı aksesuarlara bazı kadınlarda denk geliyoruz. Açıkça söylemeliyiz ki bu durum, tatilin ruhuna aykırı. Doğallık ve rahat duruş tatilin anlamı ile bağdaşmakta.

Yaz Tatili Tesettür Kombinleri

Kombin2: Etek: Özel Tasarım, Gömlek: Frank Eileen, Çanta: Desa

Tatilde her zaman minimal kıyafetler seçilmeli. Ancak bundan kaçan ve tatilin ruhuna aykırı bir stil tercih eden kadınlar rüküşlüklerini de ilan ediyor. İşte size tatilde giymeniz gereken parçalardan bazıları.

Rahat bir eşorfman, ütü gerektirmeyen elbiseler, yazlık rahat etekler, uzun salaş gömlek ve tunikler, babetler, spor ayakkabıları, sandaletler, hasır çantalar bunlardan bazıları. Aksesuarları ise olabildiğince az kullanmalısınız. Sade bir bilezik ya da bileklik bile kombininize yetecektir.

Yaz Tatili Tesettür Kombinleri

Kombin3: Etek: Chicwish, Çanta: Scoop, Şal: Kayra

Unutmayın bavulunuzu öz ve işinize yarayacak parçaları düşünerek hazırlayın. Az ve doğru renkteki kıyafetlerle olabildiğince fazla kombine imza atabilirsiniz. Tatilin rahatlık olduğunu unutmayarak stilinize en uygun kıyafetleri seçin.

2014 Yaz Tatili Tesettür Giyim Modelleri

1 Yorum Bulunuyor

  • SAKİNE
    2014-07-31 | Permalink |

    chicwish etekleri internetten alabilirmiyim?

1 Trackback

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *