Yaza Özel 6 Farklı Seyahat Stili

Yaza Özel 6 Farklı Seyahat Stili

Tatil için Tesettür Giyim Kombinleri

En rahat formlarla yollara düşüyoruz! Masmavi gökyüzü, sıcak hava, hafif hafif esen rüzgarla seyahat etmeye hazırlanıyoruz.

Seyahatlerde, hem serin tutacak, hem rahat ettirecek tesettür kombinler oluştururken şıklığı da göz ardı etmemiz mümkün değil. Hem de sezon sportiflik sezonuyken, seyahatlere damga vuracak harika parçalar bulabilirsiniz.

Tatil için Tesettür Giyim Kombinleri

Beyazla Çizgileri Buluşturun

Dünya markalarında, tesettür giyimde, her koleksiyonda her vitrinde karşımıza çıkan bir trend varsa, o da çizgili tasarımlar. Genellikle beyazın eksik olmadığı çizgilerde, siyah – beyaz, mavi – beyaz en bir sevdiğimiz. Sizler de olmazsa olmaz bu tasarımların renklerinden birini edinin ve diğer parçalarınızı beyaz renkle tamamlayın. Yüksek modayla temas halinde olacak stiliniz, seyahatler için ideal.

Tatil için Tesettür Giyim Kombinleri

Salaş Stillerle “Bol”ca Rahatlık

Asimetrik, salaş, bol kesimlerle tasarlanan şifonlar, incecik krepler, şile bezi ve ketenler, yaz aylarının özellikle de seyahatlerin iddialı parçası. Sneakerlarla cool havayı verecek uçuş uçuş tunik tasarımlarınızı, neredeyse elbise boyuna varanlardan seçmelisiniz.

Yazlık Tesettür Elbise Modelleri

Seyahate Konfor Katan Elbiseler

Bir iki günlüğüne yakın bir yerlere, ya da uçsuz bucaksız yolla yapılan yolcukluklarda, tek isteğimiz, bir elbise bir ceket. Sezonun sportif elbiseleriyle uzun salaş ceket ve yelekleri harika ikiliyi oluştururken, seyahatlere konfor katıyor. Spor ayakkabılarla olduğu gibi sandalet ve terliklerle cool havayı veren ikilimize sırt çantaları oldukça yakışacak.

Tatil için Tesettür Giyim Kombinleri

En İyi Yol Arkadaşı Denim’ler

Özgür ruhu veren en iyi seçenek hiç şüphesiz denimler. Yaş, kilo fark etmeden herkese hitap eden denimler, her parçada harika duruyor. İster pileli eteğinizle denim gömleğinizi, ister bosbol denim culottelerle salaş tunikleri kombinleyin, seyahatlerin bir numarası denimleri yanınızdan eksik etmeyin.

Tatil için Tesettür Giyim Kombinleri

Renkli ve Eğlenceli Stiller

Şile bezi üzerine işlenmiş rengarenk nakışlar, şifona ahenk katan tropikal desenler, stilinizin güçlü parçası olurken, renkli bir seyahate adım attıracak. Dinamik görüntüsüyle cool havayı vermenin yanında konforu da eksik etmeyecek kombinler, cıvıl cıvıl görünümleriyle içinizi açacak.

Tatil için Tesettür Giyim Kombinleri

Bol Pantolonsuz Seyahat Olmaz

Seyahatlerin olmazsa olmazında bol pantolonlar, ilk sırada. İster desenli ister düz renk, her haliyle sportif ve şık. Bu pantolonlar, deniz kenarında, yepyeni keşiflerde, akşam gezmelerinde, seyahatinizin her anına uyum sağlayacak.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Tatil için Tesettür Giyim Kombinleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir