Yaz Sıcaklarında Nasıl Giyinmeliyiz?

Yaz Sıcaklarında Nasıl Giyinmeliyiz?

Yazlık Tesettür Giyim Modelleri 2014

Yaz sıcaklarında gardırobunuzun önüne geçip ne giyeceğinizi düşünmeniz çok normal. Tesettürlü kadınlar olarak yaz sıcağını en az hissettirecek kıyafetleri bizlerde en az sizin kadar istiyoruz.

Yazlık stilinize ilham verecek öneriler ve seçim yapmanızı kolaylaştıracak gardırop önerileri şimdi Yesiltopuklar.com’da.

Yazlık Tesettür Giyim Modelleri 2014

Yaz Sıcaklarında Günlük Giyimin Kurtarıcı Parçaları

Yelekler: Yaz sezonunun en trend parçalarından biri olan yelekler yaz sıcaklarında günlük yaşamımızın da kurtarıcısı oluyor. İsterseniz keten bir gömlek ile kombinleyin isterseniz pamuklu bir bluz ile… Özellikle 2014 yaz sezonunda hemen hemen her tesettür giyim markasının ilkbahar-yaz koleksiyonunda gördüğümüz yeleklerden mutlaka bir tane edinmenizi tavsiye ederiz.

Yazlık Tesettür Giyim Modelleri 2014

Tulumlar: Bazı parçalar vardır ki başlı başına bir kurtarıcıdır. İşte tulumlarda o parçalardan biri… Tek başına şıklık yakalamak istiyorsanız, ne giyeceğimizi bilemediğimiz zamanlarda şık bir tulum yaz sıcaklarında sizi kurtaracaktır. Topuklu, yazlık ayakkabılarla kombinleyeceğiniz uzun tulumlarla oldukça şık bir imaj çizebilirsiniz.

Yazlık Tesettür Giyim Modelleri 2014

Yaz Sıcaklarında Tatil Stilinin Kurtarıcı Parçaları

Pamuklu elbiseler: Yazlık elbiseler her ne kadar alışılagelmiş bir yaz tatili giyim tercihi gibi görünse de, yepyeni modeller ve farklı seçeneklerle stil sahibi kombinasyonlar yapmamıza olanak sağlıyor. Tatil bavulunuza ekleyeceğiniz yazlık elbisenizi topuksuz sandaletlerle sportif; topuklu sandaletlerle de daha şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

Yazlık Tesettür Giyim Modelleri 2014

Uzun etekler: Yaz aylarının vazgeçilmezi olan uzun etekler bu yıl çok daha trend! Daha önce de sıklıkla üzerinde durduğumuz uzun eteklerin üzerine kombinleyebileceğiz gömlek, size şık bir görüntü katarken rahat etmenizi de sağlayacak. Bluz, pantolon, elbise, hepsi çok şık olmasına rağmen bizim favorimiz uzun eteklerden yana…

Yazlık Tesettür Giyim Modelleri 2014

Yaz Sıcaklarında Ofis Stilinin Kurtarıcı Parçaları

Yaz demek tatil demek gibi bir çağrışım yapmamız mümkün ama yaz mevsiminde işyerinde geçirdiğimiz süre, tatile süremizden oldukça fazla. Hal böyle olunca bu sıcak havalarda işe giderken giyecekleri seçmek de oldukça zor ama imkansız değil!

Yazlık Tesettür Giyim Modelleri 2014

Yazlık takımlar: Sıcakların iyiden iyiye hissedildiği şu günlerde ofis stilinizin kurtarıcı parçası keten ya da pamuklu takımlar. Özellikle de resmi kıyafetlerin gerekli olduğu ofislerde… Keten ve pamuklu kumaşlardan seçeceğiniz takımlar sayesinde serin bir çalışma temposuna sahip olabilirsiniz.

Yazlık Tesettür Giyim Modelleri 2014

Gömlek elbiseler: Yaz sıcaklarının en kurtarıcı parçası gömlek elbiseler hem ofis için hem de günlük yaşamınız için vazgeçilmeziniz olacak. Oldukça rahat ve konforlu olmasının yanında sizi oldukça da profesyonel göstereceğinden eminiz. Ayrıca sıcaklardan bunalmadan çalışabilmeniz de gömlek elbiselerle mümkün.  Gömlek elbiseleri, keten bol paça pantolon ve düz sandaletler ile kombinleyerek modern, topuklularla birleştirerek de klasik bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir