Yaz Kombinlerinin Olmazsa Olmazı, Kolyeler

Yaz Kombinlerinin Olmazsa Olmazı, Kolyeler

Büyük Kolye Modelleri 2014 Yaz

Bu Yaz Kombinlerinizi Büyük Kolyeler ile Taçlandırın

Kombinlerimizin en önemli parçası aksesuarlarımızdır. Biz hanımlar için aksesuar deyince ilk aklımıza gelenlerin başında da kolyeler gelir.

Yaz kombinlerinizde en çok kullandığınız aksesuar kolyeleriniz ise, bu yazımızı muhakkak okumalısınız. En özel kolye modelleri ve stil önerilerimiz bugünkü yazımızda…

Büyük Kolye Modelleri 2014 Yaz

Kombinlerinizi büyük kolyelerle hareketlendirin

Minimal kıyafetlerin hareketlendirici anahtar parçası büyük ve şık bir kolyedir. Özel bir davet ya da, önemli bir toplantıda tercihiniz gömlek, ceket ve elbiseden yanaysa böyle bir kombinde gömleğinizle muhakkak büyük bir kolye modelini kullanın. Hazırladığınız kombinde kolyenizin kapanmaması için, örtü olarak şal seçmenizi öneriyoruz.

Büyük Kolye Modelleri 2014 Yaz

Gold ve gümüş kolye modelleri

Özellikle gold, ya da gümüş renkli büyük ebatlardaki kolye modellerini, bu sezon kullanın. Son birkaç sezondur özellikle büyük takılar trendler arasında. 2014 ilkbahar yaz sezonunda da öne çıkan trendler arasında olan büyük kolyeler birçok desen ve modelde karşımıza çıkıyor. Artık bir markanın yeni sezon koleksiyonunda bu şık takılara ulaşmak çok kolay.

Büyük Kolye Modelleri 2014 Yaz

İnci kolyeler trendler arasında

Yeni sezonun bir başka trendi ise inciler. Özellikle bu yaz bembeyaz bir kombinde, içinde incilerin bulunduğu şık kolyeleri takmalısınız. Hatta incilerden farklı tasarımlarla oluşturulan kolyeler sezonun favorileri. Şıklığından ödün vermeyen hanımların takı seçiminde bu yaz incilerle bezenmiş büyük kolyeler en ön sıralarda yer alacak. Bizden söylemesi…

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir