Yaz Kombinlerini Taçlandıracak 5 Eşarp ve Şal Modeli

Yaz Kombinlerini Taçlandıracak 5 Eşarp ve Şal Modeli

Mono Scarf Desenli Şal Modelleri

Sıcak yaza uyumlu, ultra konforlu, trendlerle uyumlu şal ve eşarp modelleriyle tanışın. Zarif ve elegan kadının ihtiyacına cevap veren tasarımlarla, yaz kombinlerini taçlandırmaya hazırlanın. Doğal yaşamdan ilham alan baskılardan ışıltılı detaylara, cool çizgilerden floral kuşatmaya kadar radarımıza takılan birbirinden özel modellere göz atın.

İpekevi Desenli Şal Modelleri

Doğanın Tazeleyici Yeşil Gücü Şal ve Eşarplarda

2018 yaz döneminin enerji dolu ve natürel görünümlerinde, doğanın yeşili hakim. Tazeleyici gücüyle kombinleri taçlandıracak bu renk, yaprakları, dalları ve farklı geometrileri tesettürlü kadınlarla buluşturuyor. Eşarp ve şal modellerinde öne çıkan bu natürel akım, minimalist kadınların stillerini parlatmaya çoktan hazır.

İpekevi Çizgili İpek Şal Modelleri

Her Tasarımda Gökkuşağı Çizgileri

Yaz kombinlerini taçlandıran en cool desenler, hiç şüphesiz çizgiler. Sadece kıyafetlerde kalmayan şal ve eşarp tasarımlarda da çekim alanını genişleten tasarımlar, sadece dünün, bugünün değil geleceğin de hit parçası. Pamuklu şallarla sportif görünüm kazanarak tatil beldelerine; ipek eşarplarla şık bir hava yakalayarak şehir hayatına adapte olmayı başaran tasarımlar, aslında zaman mekan ayrımı yapmıyor.

Moda Kaşmir Işıltılı Pamuklu Şal

Zarif Işıltılı Şallar

2018 yazında ışıltılı görünümler en sportif şallarda, zıtlık uyumu yakalıyor. Havuz başında da günlük hayatta da rahatlıkla kullanabileceğiniz bu parıltılı görünümler, çoktan hit’ler listesinde ilk sıralara yükseldi. Sıcak havalarla dost pamuklu tasarımlara, şık bir görünüm katmayı başaran simler, gün ışığıyla parlaklığını arttırıyor.

Maviden Palmiye Desen Şal Modelleri

Doğada Kaybolan Tropik Kamuflaj

Tropik iklimlerde doğada kaybolan şal ve eşarp tasarımları, 2018 yazında yükselişe geçiyor. Tatil günlerinin neşesi olacak bu parçalarda kimi zaman bir palmiye ağacı, kimi zaman yaprakları kimi zamansa tropik meyveleri görmeniz mümkün. Siz siz olun enerjisi yüksek bir yaz geçirmek için sıcak iklimlerden ilham alan desenli şalları, tesettür kombinlerin yıldızı yapın.

Moda Kaşmir Çapa Desen Marin Stil Şal Modeli

Marin Renklerde Eşarp & Şallar

Denizci stiliyle çekim alanını genişleten eşarp ve şal tasarımları, her geçen gün yıldızını parlatıyor. Marin parçalar, çapa desenleri, denizci şapkaları ve mavi yolculuğu andıran birçok desenle kendini kanıtlyor. Desenli modelleri dışında sadece mavi – beyaz renkleriyle de bu silueti yakalamayı başaran eşarp & şallar, emin adımlarla trend yolculuğuna devam ediyor.

Reqofficial Zikzak Desen Şal Modelleri

Mikro Desenlerle Minimalist Tasarımlar

Kocaman çiçekler, büyük geometrik baskılar minimalist ruha aykırılık yapıyor. Zaman sadelik zamanıyken tasarımlara, mikro desenler işleniyor. Kimi zaman doğanın minicik çiçekleri kimi zamansa küçük geometri oyunlarıyla renk geçişleri… Farklılık arayanlara göz kırpan bu tasarımlarla siz de kombinleri güçlendirin.

U.s Polo Assn. Ekose Desen Cotton Şal

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir