Yaz Kombinlerini Sıkıcılıktan Uzaklaştıran 5 Aksesuar

Yaz Kombinlerini Sıkıcılıktan Uzaklaştıran 5 Aksesuar

Hasır Çanta Modası

Kombinlerin güzellik algısını tek dokunuşla değiştirmeyi başaran aksesuarlar, ikonik stillerin joker parçaları. Şıklık oyunlarına yeni bir esinti getiren birbirinden iddialı tasarımlar, tesettür kombinleri yükseltmeye geliyor.

Yaz silüetlerinde sıkıcıklıktan uzak bir görünüm için bir araya getirdiğimiz 5 aksesuara göz atın…

File Çanta Modası

Trend Alarmı Veren File Çanta

2018 yazında trend alarmı veren en ikonik aksesuar hiç şüphesiz file çantalar. Genellikle tatil beldelerinde ikinci bir çanta görevi gören tasarımlarsa son derece karizmatik ve kullanışlı bir aksesuar. Hit’ler listesinde yükselmeye devam eden bu havalı çantalar, stilinizin gücünü zirveye çıkaracak yegane parçalardan.

Cat Eye Gözlük Modası

İkonik Görünümün Baş Rolü: Cat Eye

Son yılların en rağbet gören gözlüklerinden biri, Cat Eye tasarımlar. Kombinlerle bir bütün oluştururken modayla da yakın temas kurmayı başaran parçalar, tek başına bile güzellik algısını değiştirmeye aday. Her yüz tipine uyum sağlamayan kedi gözlüklerin yerine ikonik ve hit bir parça arıyorsanız, XXS gözlükler, fütüristik tasarımları deneyin.

Püskül Detaylı Kolye Modası

Salkım Saçak Kolyeler

2018 yazında bohem bir dünyanın kapısı aralanıyor. Bu stilin olmazsa olmaz görünümlerinde ise baş rolü püsküller oynuyor. Tamamen salkım saçak bir kıyafete hazırlıklı olmayanlar içinse aksesuarlar imdada yetişiyor. Çantalarda kendini gösteren bu akımın en sevimli görünümü ise kolyelerde hayat buluyor. Modernize edilmiş saçaklar, sade kombinlere hayat vermek için etki alanını genişletirken siz de bu trendi kaçırmamaya bakın.

Hasır Örgü Kemer Modası

Bele Dolanan Moda: Kemer

XL kemerler, kalın retro tasarımlara yazlık bir uyarlama geldi. Koleksiyonlarda yerini genişleten ‘hasır ve örgü kemerler‘ cazibesine kavuşuyor. Ekstra bol kıyafetlerin gündemde olduğu 2018 sezonununda, bele dolanan kemerler yüksek moda vurgusu yapıyor. Kombinlere tek dokunuşla yeni bir duruş getirmeyi başaran bu aksesuarları göz ardı etmeyin.

Hasır Şapka ve Çanta Modası

Hasır Çanta ve Şapkalar

2018 yazında kavurucu sıcaklara uyum sağlayan hasır aksesuarlar, hakimiyetini sezon boyu sürdürecek. İkonik stil kodlarını yazmayı başaran hasır çantalar, kombinlere hem doğallık hem şıklık katmayı başarıyor. XL şapkalar güneşten koruyacakken, kocaman çantalar plaja inerken tüm ihtiyaçlarınızı yanınıza almanıza yardımcı olacak.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir