Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Yaz Kombinlerinde Biraz Mavi Biraz Yeşil

Yaz Kombinlerinde Biraz Mavi Biraz Yeşil

Mavi Yeşil Tesettür Kombinleri

 • Elbise – Çanta – Ayakkabı: Dolce & Gabbana

2015 yaz sezonunda mavi ve yeşilin karşı konulamaz tavrı giyim kombinasyonlarından aksesuarlara kadar bir çok parçaya yansıyor.

Yaz aylarının klasikleşen rengi mavi bu kez çiçek motifleri, turkuaz ve yeşil tonları ile bir araya geliyor. Bu renk kombinasyonunun süslediği parçalar yaz ruhunu üzerinizde taşımaya davet ediyor.

Mavi ve Yeşilin Doğadaki Uyumu

Doğa Renklerinin Mükemmel Uyumu

Renklerin sadece insan yaşamına özel olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Tüm canlıların yaşamında oldukça önemli bir yer tutan renkler aslında anlamlandırılmış semboller grubudur.

Hayvanların farklı renklerle yaratılması, renklerinin, desenlerinin biri birinden farklı kesinlikle olması bir tesadüf değil ilahi bir sırdır. Hayvanlar renkleri sayesinde doğa ile uyumlu bir şekilde yaşamakta, avlanırken veya korunurken renklerini önemli bir kalkan olarak kullanmaktadırlar. Diğer taraftan kuşlar yavrularının besin ihtiyacını gagasının rengi vasıtasıyla tanır. Aynı şekilde yavru kuş da annesini bu şekilde tanır ve besin geldiğini anlar.

Mavi ve Yeşilin Doğadaki Uyumu

Bunların yanı sıra insan yaşamında da renklerin etkisi oldukça barizdir. Girdiğiniz bir lokantadan neden kalkmak istemediğiniz, yolda yürürken neden birdenbire acıktığınız, neden bir markaya özellikle güven duyduğunuz ya da neden bir kişi ile konuşmaya kalktığınız zaman size kaçamak cevaplar verdiğine dikkat edip hiç merak ettiniz mi? Bütün bunların cevabı renklerin hayatımızdaki etkisinde saklıdır. Ayrıca renkler kendi dilleriyle, daha sizin ağzınızdan tek bir kelime çıkmadan karşınızdakine sizin karakterinizi sizden önce anlatıyor. Renklerin yadsınamaz etkisini fark eden batılı şirketler, bunu iş hayatında sıklıkla kullanmaya başlamış ve çok da başarılı olmuşlardır. Hayatımızı şekillendirerek hayatımıza yön veren, bizi kimi zaman neşeli, kimi zaman da düşünceli yapan her rengin farklı birer anlamı vardır. İşte mavi ve yeşil de onlardan biri…

Mavi ve Yeşilin Doğadaki Uyumu

Doğa fotoğraflarında mavi denizlerin yemyeşil ormanlarla olan muhteşem görüntüsü, bir tavus kuşunun tüylerinde gizli olan renk cümbüşünün akıl almaz güzelliği bu iki rengi sevmemize yeter de artar bile. İşte doğanın en güzel iki renginden ilhamla ruhunuzu dinlendirecek ve kıyafetlerinize ahenk, huzur ve uyum katacak kombin önerileri.

Mavi Yeşil Tesettür Kombinleri

 • Etek: Sophia Kokosalaki – Üst: Bomb

Mavi ve Yeşil ile Uyumlu Aksesuarlar Nelerdir?

Detayları yücelten kadınlar için oksitlenmiş gümüş aksesuarlar, mavi ve yeşilin en çekici tonlarıyla kullanabileceğiniz aksesuar seçenekleri arasında.

LCWaikiki Tesettür Giyim

 • Etek – Gömlek: LCWaikiki

Hesaplı Seçimler

Günlük giyimde sportif stili tercih edenler için hesaplı seçimlerle trend kombinler hazırlayabilirsiniz. Örneğin LCWaikiki 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunda mavi-yeşil trendine ayak uydurmanızı sağlayacak onlarca ürün sizleri bekliyor.

LCWaikiki Tesettür Giyim

 • Etek – Gömlek: LCWaikiki

Eminiz ki sizlerde bu kombinlerin bazılarına vurulacak ve tüm sezon boyunca üzerinizden çıkarmak istemeyeceksiniz.

2 Yorum Bulunuyor

 • selda
  2015-07-02 | Permalink |

  merhaba,beli lastikli etek gömlekle kombin yapılabilir mi?beli lastikli yazlık etek kombini paylaşabilirseniz sevinirim,teşekkürler.

 • 2015-07-02 | Permalink |

  Öneriniz için teşekkür ederiz Selda Hanım.

  Konuyla ilgili bilgilendirme yapıldı.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *