Yaz Kombinlerinde Başka Renge Yer Yok: Beyaz!

Yaz Kombinlerinde Başka Renge Yer Yok: Beyaz!

Tesettür Moda İnstagramlarının B

Natural silüetlere, yalın formlarıyla hayat veren ‘beyaz’ tasarımlar, yeni sezon kadınına eşlik ediyor. İhtişamını doğadan alan parçalar, zarafet rengini beyazlarla yansıtıyor. Tatil beldelerinin olduğu gibi şehir hayatının da öncülerinden olan beyazla, mevsimin tadını çıkarmaya hazırlanın.

Bleumer Beyaz Yaz Tatili Kombinleri

Organik ve Doğal Dokularla Tasarlanan Beyazlar

2018 yaz kadınını etkisi altına alan beyazlar, organik ve doğal dokularla karşımızda. Sıcak günleri tamamlayacı etkisiyle serinleten tasarımlar, hafif duruşlarıyla lüks bir konfor sunuyor. Oversize kalıpları, asimetrik kesimleriyle uçuş uçuş bir görüntüyü yakalayan tasarımlar, sezon boyu kombinlerden eksik edilmeyecek.

Şeyma Kaşıkçı Beyaz Kap Kombini

Dış Giyime Beyaz Etki

Yaz kombinlerinde beyazdan başkasına söz vermeyin! Dış giyimde stil öncüsü olacak zarif renk, asil görünümleriyle her zaman yıldız parça unvanını kazanıyor. Maksi boy sportif ceketlerde, kaplarda ve feracelerde gücünü belli eden beyaz dış giyim parçaları yaz sıcağına ferahlık getirecek.

Tuğba Venn 2018 Yaz Beyaz Spor Giyim Modelleri

Sportif Parçaların da Cool Rengi

Kozmopolit kadının rengi beyaz, şimdilerde en cool tavırlarıyla gündemde. Konfor alanını kısıtlamayan sportif parçalar, sıcak hafta sonlarında imdada yetişecek. Sweatshirtler, eşofman takımları ve oversize gömleklerde tesettür kombinlere gençlik aşısı getiren tasarımlar, çekim alanını genişletmeye devam edecek.

kkdesignn Kübra Çetinkaya Siyah Beyaz Çizgili Elbise Modeli

Siyah – Beyaz Kombinlerde Dengeler Değişiyor

Siyah – beyazın hükmettiği monokrom kombinlerde, beyaz baş rolü kaparken, siyah detaylarla gizemli bir tavır getiriyor. Karanlık kadınların yaz stillerinde öncü olan bu görünümler, çekim alanını genişletiyor. Her mevsimde bu ikiliye saygı duruşunda bulunan koleksiyonlar, büyük bir titizlikle şıklaşıyor.

Nihan Giyim 2018 Yaz Beyaz Tesettür Elbise Modeli

Tek Parça Konforunda Eforsuz Beyaz

Sokağın yeni üniforması olan beyazlar, tatil beldelerine de yeni bir soluk getiriyor. Pamuklu ya da keten gibi sıcağa çare olan dokularla tasarlanan parçalar, konforlu elbise tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Bu natürel renk, tek parça konforuyla buluşunca adeta sezonun en eforsuz tavrını yansıtmış oluyor.

Esra Keküllüoğlu Nakış Detaylı Beyaz Gömlek Modeli

Nakışla Hareketlenen Bohem Beyazlar

Rengarenk nakış işlemeleri, bembeyaz tasarımlarla yeni bir karakter kazanıyor. Sezonun gizli silahı olan bu parçaların sofistike duruşlarıysa tatil beldelerinin de kazananı oluyor. Neredeyse her koleksiyonda karşımıza çıkan nakışlı beyaz tasarımlar, minimalizmi en maksimal şıklıkla buluşturuyor.

Kevser Sarıoğlu Beyaz Tesettür Elbise Modelleri

Beyazın Gösterişli Yorumu Zarif Elbiselerde

Popülaritesini giderek artıran beyaz tasarımlar, stil ihtişamını ikiye katlıyor. A kesim elbise siluetleriyle adeta zarafetini kanıtlayan beyazlar, tesettürlü kadının özel anlarında imdada yetişiyor. Zamanın hit siluetlerinde resmi renk olan beyaz, tepeden tırnağa elegan bir görünümün sırrı oluyor. Şehirde yazı en ferah şekilde geçirmenizi sağlayacak beyaz elbiseler, davetlerde, toplantılarda ve özel hissettiğiniz her anda tavrını konuşturmaya hazır.

Elif Doğan Beyaz Gömlek İle Yaz Tesettür Kombini

Beyaz Gömleksiz Yaz Geçmez

Anahtar parçalar, olmazsa olmazlar, dolapların baş rol oyuncuları… Hepsinin yolu beyaz gömleklere çıkıyor. Yaz kombinlerinde eteklerle, bol pantolonlarla kombinlenen çok seçenekli parçalar, uyum sorunu yaşatmadığı gibi tek dokunuşla stillere cool’luk getiriyor. Yeni sezonda oversize kalıplarıyla havalı duruşlarını kanıtlayan beyaz gömlekler, yaz boyu üzerinizden eksik olmayacak.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *