Yaz Kış Giyilebilir Trikolar Mağaza Kadınca’da!

Yaz Kış Giyilebilir Trikolar Mağaza Kadınca’da!

İnvee Triko 2014 İlkbahar Yaz

2014’ün Yükselen Trendi: Uzun Trikolar

2014 sonbahar-kış sezonunu kasıp kavuran trendler arasında yer alan uzun trikolar şimdi yazlık halleriyle karşımıza çıkıyor…

Geçtiğimiz sezon yükselişe gelen İnvee trikolar yeni sezonda canlı renkleri ve desenleri ile Mağaza Kadınca Butik‘te şimdi satışta!

İnvee Triko 2014 İlkbahar Yaz

Salaş, uzun ve bol trikolar bu yaz favorimiz. Trikoları, serin yaz akşamlarında yazlık keten pantolonların üzerine ya da baharda yazlık eteklerle kombinleyebilirsiniz. Küçük bir tüyo vermek gerekirse özellikle bu yaz elbise üzerine triko giymek çok trend olacak, bizden söylemesi…

İnvee Triko 2014 İlkbahar Yaz

Şimdi sıra geldi renklere… Mağaza Kadınca‘nın raflarında çoktan yerini alan uzun yazlık trikoların renk çeşitliliği de oldukça fazla. Natürel tonlar, pembe, kırmızı, turuncu ve kobalt mavi bunlardan birkaçı. Mağaza Kadınca‘da bu renkleri gördüğünüzde almayın, kapın! Çünkü bu yazın favori parçaları bunlar olacak ve önümüzdeki sezon da “top” renkler olmayı sürdürecekler.

İnvee Triko 2014 İlkbahar Yaz

Şimdi sizlerde yeni sezona iddialı bir giriş yapmak ve akıllıca parçalara yatırım yapmak istiyorsanız Mağaza Kadınca‘ya mutlaka uğrayın ya da eğer siz de online alışveriş tutkunuysanız www.magazakadinca.com şimdi sadece bir tık ötenizde!

Haydi, o zaman alışverişe!

Mağaza Kadınca Facebook, Instagram

Adres: Bulgurlu Mahallesi Bağcılar Caddesi. Ekşioğlu Özyener sitesi I Blok Dükkan 2 Üsküdar/İSTANBUL

Tel: 0216 650 94 15

www.magazakadinca.com

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir