Yaz İndirimlerinde Doğru Alışveriş Yapmanın Püf Noktaları

Yaz İndirimlerinde Doğru Alışveriş Yapmanın Püf Noktaları

Yazlık Trend Tesettür Modelleri

Cep telefonlarımıza indirim mesajları gelmeye çoktan başladı. %50, %70’e varan indirim mesejları, hepimizde alışveriş yapma isteği oluşturuyor. Peki yaz indirimlerinde doğru alışveriş yapmanın püf noktalarını, biliyor musunuz? Yoksa gelen her indirim mesajı ile sevdiğiniz markalardan, tutarsızca alışveriş mi yapıyorsunuz. Gelin birlikte bütçenizi de düşünerek, doğru parçalara yatırım yapalım.

Yazlık Trend Şal Modelleri

Gardrop detoksu ile işe başlayın

İndirim alışverişlerine başlamadan önce gardrobunuzda ne var ne yok bir gözden geçirin. Eskiyen, rengi solan, modası geçen ya da son iki yıldır hiç giymediğiniz kıyafetlerin hepsine tekrar bir bakın. Emin olun bu yaz hiç giymediğiniz kıyafetlerinizi, bir dahaki yıl da asla giymeyeceksiniz. Bu işi sadece kıyafetlerinizde değil, çantalarınız, eşarplarınız, ayakkabılarınızda da aynı yöntemi uygulayın. Bu sayede gerçekten ihtiyacınız olan parçalar ortaya çıkacaktır.

Önce klasik parçalara yatırım yapın

Unutmayın her sezon trendler ve renkler değişse de, asla değişmeyecek parçalar biz kadınlar için her zaman aynıdır. Klasik beyaz gömlek, klasik siyah pantolon, klasik etekler. Bununla birlikte kot pantolonlar, gömlekler ve etekler. Stilize uygun sürekli giydiğiniz parçaları, öncelikle indirimlerden alın. Şallarda da klasik renkleri indirim dönemlerinde almayı unutmayın. İndirimin en güzel yanı ilk ihtiyaç olan parçaları, daha uygun fiyatlara alabilmek olsa gerek.

Yazlık Tesettür Takım Modelleri

Yaz renklerinden soft tonları gardrobunuza ekleyin

Yaz gelince belli başlı tercih edilen renkler bellidir. Yaz indirimlerinde gardrobunuzda eksik olan renkleri öncelikle alarak, kalan bütçenizde de soft renkleri kıyafetlerinize ekleyebilirsiniz. Ekru şal, çanta, ayakkabı ilk aklınıza gelen renk olsun. Bununla birlikte pudra, açık sarı, mint ve lila soft tonlarda alabileceğiniz kıyafetlerin renklerinde yer alsın.

Yazlık Pardesü Modelleri

Sezon trendlerinden her yıl görülebilecek parçaları unutmayın

Beyaz ve siyah her sezon muhakkak trendler arasında yerini alıyor. Siz de bu iki rengin hakimiyetindeki modelleri hemen alabilirsiniz. Floral desenlerin hakimiyeti, çok uzun yıllardır sürmekte. Siz de çiçek desenli parçalara sezon indirimlerinde yatırım yapabilirsiniz. Uzun etekler biz tesettürlü hanımların vazgeçilmezi. Stilinize uygun formlardaki uzun etekleri, gardrobunuza ekleyebilirsiniz. Son yılların favorisi feraceleri de unutmayın.

Yazlık Kap ve Pardesü Modelleri

Hediyeleşmek sünnettir, sevdiklerinize hediye almayı unutmayın

Hediye almanın aslında indirim dönemi yoktur. Bütçeniz kısıtlı ise indirim dönemlerinde daha çok kişiye hediye alabilirsiniz. Özellikle çocuklar ve genç kızlar ilk hedef kitleniz olsun. Bir çocuğu mutlu etmek dünyadaki en güzel şey bunu unutmayın. Bununla birlikte alım gücü olmayan tüm sevdiklerinize de, indirim dönemlerinde bol bol hediye almayı unutmayın. Bir gönül almak, bir tebessüme sebep olmak kazanabileceğiniz en büyük manevi değerdir.

Yorumlar

“Yaz İndirimlerinde Doğru Alışveriş Yapmanın Püf Noktaları” için bir cevap

  1. sultan dedi ki:

    merhaba smokin tarzındaki tuniği nerden alabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir