Yaz Bitmeden Kullanın, Aynalı Güneş Gözlükleri!

Yaz Bitmeden Kullanın, Aynalı Güneş Gözlükleri!

Aynalı Güneş Gözlükleri

Ne yalan söyleyelim aynalı güneş gözlükleri ile ilk tanıştığımızda, bu trendin itici geldiğini söyleyebilirim! Geçen yaz trendler arasında yer alan aynalı güneş gözlükleri, bu sezon tüm moda severlerin ve blogerlerin ilgi göstermesi ile aksesuarlar arasında hızlı bir yükselişe geçti. Üstelik 2014 İlkbahar yaz sezonunda aynalı güneş gözlükleri rengarenk ve şık tasarımlarla karşımıza çıkıyor.

Aynalı Güneş Gözlükleri

80’lerde tüm gençler arasında kullanılan bu model, vintage havasından sıyrılarak daha modern tasarımlarla gençlerin ve herkesin en çok beğendiği gözlük modelleri arasında. Özellikle sokak stilinde hemen hemen herkeste bu gözlük modelini görmek mümkün.

Aynalı Güneş Gözlükleri

Aynalı güneş gözlükleri dikkat çekici olması ile ilgi odağı oluyor. Ayrıca bu özel tasarımlar egzotik bir havayı da kendisinde hissettiriyor. Şık olduğu kadar havalı duruşu ile kombinlerin en dikkat parçası olarakta karşımıza çıkıyor. Üstelik bu modelin güneş ışınları ile de arası çok iyi. Taktığınızda güneşin o zorlayıcı etkisini hiç hissetmiyorsunuz bile.

Aynalı Güneş Gözlükleri

Ray Ban, Oakler, Chloe ve daha birçok markanın koleksiyonunda bu modeller fazlasıyla var. Eğer sizler de bu gözlüklerle ilgiliyseniz mavi renkte olanını özellikle tavsiye ediyoruz. Eğer bu renk bana göre değil diyorsanız metalik altın, yeşil ve sarı gibi diğer renk tonlarında da aynalı güneş gözlüklerini takabilirsiniz.

Bu gözlüklerin her kıyafete yakıştığını da söyleyebiliriz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir