Yaz Bitmeden Denemeniz Gereken 4 Stil

Yaz Bitmeden Denemeniz Gereken 4 Stil

Tuğba Venn 2015 Etek Modelleri

Sıcak yaz günlerini geç bulduk çabuk kaybetmeyelim…

2015 yaz sezonu canlı, şımarık ve hatta enerji patlaması yaşayan tasarımlarla dolu. Sıradanlığı kıran tasarımlardan hepsini sevdiğimiz söylenemez ancak bazı modeller var ki bu yaza damgasını vurdu. Sonbahar kapımıza dayanmadan bu yazın en iyi stillerini siz de mutlaka deneyin.

Kloş Uzun Etek Modeli Mimya

Uçuşan Etekler

2015 yazında en çok sevdiğimiz parçaların başında uçuşan etekler geliyor. Uçuk mavi, buzlu çilek rengi, pudra, lila ve su yeşili… Sıcak yaz renkleriyle süslenen bu etekleri henüz denemediyseniz Ağustos ayı geride kalmadan denemenizi tavsiye ederiz.

Çiçek Desenli Tesettür Elbise Modeli

  • Çiçek Desenli Elbise: Tuğba&Venn

Desenli Elbiseler

2015 yaz koleksiyonları renk ve desen konusunda oldukça cömert davrandı. Özellikle tiril tiril desenli elbiseleri sandaletlerle kombinleyip üzerimizden hiç çıkarmak istemedik. Böyle elbiseleri düz renk keten ya da pamuklu şallarla kullanabilirsiniz. Ayrıca şalınızı Asya stili bağlayarak stilinizi bir adım öne çıkarabilirsiniz.

Tuğba Venn Etek ve Gömlek Modeli

  • Gömlek: Tuğba&Venn

Düğüm Gömlekler

Düğüm atılan gömlekleri bu yaz çok sevdik… Üstelik sonbahar kış sezonunda da bu trendin devam ettiğini duyunca sevincimiz iki katına çıktı. Uzun kloş eteklerle kullanabileceğiniz bu gömlekleri indirimden satın alarak sonbahara da yatırım yapabilirsiniz.

Tesettür Giyim Kolejli Stili Tuğba Venn

  • Siyah Tulum: Tuğba&Venn

Kolejli Stili

Okulu yaz aylarında özlediğimiz söylenemez fakat bu durum kolej stilini de bir kenara koyacağız anlamına gelmiyor. Tuğba & Venn 2015 koleksiyonunda yer alan siyah tulum ve içinden giyilen beyaz gömlek ile kolejli stiline siz de farklı bir yorum getirebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir