Y Jenerasyonunun Tercihi LATİFA

Y Jenerasyonunun Tercihi LATİFA

Latifa Yeni Sezon Koleksiyonu

Moda dünyasında artık birçok marka yeni bir söz söylemeleri gerektiğinin farkında. Çünkü yeni nesil kendine ve kendi  yaşam tarzına yönelik bir fikir geliştirilmesini talep ediyor. Tesettür giyim sektörü de bunların başında geliyor.

Tesettür giyimi tercih eden Y jenerasyonu artık eskisi gibi giyinmek istemiyor. Çünkü eskisi gibi yaşamıyor… İşte bunun eksikliğini fark eden Latifa içinde bulunduğumuz dönemin alışveriş standartlarını belirleyen Y jenerasyonu hakkında (25-35 yaş arası) moda/giyim alanında uzmanlaşarak bu çalışmanın meyvesi olan Latifa 2016 İlkbahar-Yaz ile karşımızda!

Latifa Yeni Sezon Koleksiyonu

Y Jenarasonu Ne İster, Ne Giyer?

25-35 yaş arasını kapsayan Y jenerasyonunun bitmek bilmeyen enerjisiyle tanışmanın vakti geldi. Öyle ki bu yeni nesil uykuyu, dinlenmeyi hayatı kaçırmak olarak görüyor. Son gelişmeleri kaçırma korkusunu temsil eden FOMO kelimesinin mucidi de onlar!

Latifa Yeni Sezon Koleksiyonu

Bu neslin hayata geçirmek istediği bir çok fikri var. En belirgin özellikleri ise bir yere odaklanmak yerine hepsini aynı anda idare etmek istemeleri. Ayrıca sosyalleşmek ve sosyal olmak da olmazsa olmazlarından. Y jenerasyonu üyesi hayatının temposuna eşlik edecek Latifa tasarımlarıyla bir yandan da parlak fikirlerini hayata geçirme güdüsünü devreye sokuyor.

Latifa 2016 İlkbahar-Yaz videosunu aşağıda izleyerek Y jenerasyonunun stilini keşfedebilirsiniz.

Yeni Neslin Modası, Latifa

Latifa 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonu tasarlanırken bu yeni nesil yaşam tarzını göz önünde bulundurmuş. Böylece yaşamın ritmi ve dinamizmi kalıplaşan kıyafetlerin aksine rahat ve cool parçalarla yeniden hayat buluyor. Latifa 2016 yaz koleksiyonu yenilikçi ve rahat tasarımlarıyla günlük yaşamın vazgeçilmezi oluyor. Koleksiyonda yer alan casual hırkalar, enerjik gömlekler, özel dokuma elbise ve etekler ise bu rahatlığı kusursuz şekilde yakalamanıza imkan tanıyor.

Latifa Yeni Sezon Koleksiyonu

Klasik giyinmek için çok gençsiniz mottosuyla dikkat çeken Latifa ürünlerine www.latifa.com.tr üzerinden tam da Y jenerasyonunun talep ettiği gibi kolay ve hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Florya mağazasında da Latifa 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonu sizleri bekliyor.

(Latifa ürünleri 2014-03359 nolu tasarım tescili korunmaktadır.)

Latifa İstanbul İletişim:
Adres: Şenlikköy Mah. Florya Cad. No: 7/2 Dükkan 2. Florya İstanbul
Telefon: 0212 424 55 78

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir